SUR YAPI MARKA AVM’DEN 8 MART’TA KADINLARA SÜRPRİZ

Kategori : Alışveriş
Oluşturma Tarihi : 17 Mart 2022 Perşembe

5. yılını kutlamaya hazırlanan Sur Yapı Marka AVM, 8 Mart Kadınlar Günü’ne özel bir etkinlik gerçekleştirdi. Etkinlikte 20 kadına bir yakınıyla birlikte güzel bir anı hediye etti. Etkinliğe katılanların sıcak hava balonuyla ayakları yerden kesildi. 

Türkiye’nin en seçkin markalarını ziyaretçileriyle buluşturan Sur Yapı Marka AVM, 8 Mart Kadınlar Günü’ne özel bir etkinlikle bu kez de kadınların ayaklarını yerden kesti.  Etkinliğe katılmaya hak kazanan 20 kadın, bir yakınıyla birlikte sıcak hava balonuyla havalanarak Bursa semalarında unutulmaz anlar yaşadı. 5. yılını kutlamaya hazırlanan Sur Yapı Marka AVM’nin İnstagram’daki “Alışveriş Aşkında 5. Yıl” konulu gönderisi ile en çok arkadaşını etiketleyenler arasından seçilen talihliler, Sur Yapı Marka AVM’nin açık otoparkında sıcak hava balonuyla uçma şansını yakaladı

Her çifte özel uçuş

Her bir katılımcı ve yakını için özel olarak havalanan Sıcak Hava Balonu, her uçuşta 10 dakika boyunca havada kaldı. Etkinliğe katılanlar, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü keyifli bir etkinlikle kutlamanın mutluluğunu yaşadı.


0/(0)
17 Mart 2022 Perşembe
Yorum (0)


Yorum Yazınİçerik hakkında ki düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.


Kategori'ye Ait Diğer Haberler