GİRİŞİMCİ KADINLARA HEPSİBURADA DESTEĞİ

Kategori : E-Ticaret
Oluşturma Tarihi : 08 Ekim 2022 Cumartesi

Hepsiburada, platformu üzerinden e-ticaret yapan girişimci kadınlara destek veriyor. “Girişimci Kadınlara Teknoloji Gücü” programı ile ön muhasebe işlemlerinde Findara.co uzmanonline uzman desteği alınabilecek.

Girişimci Kadınlara Teknoloji Gücü” programıyla katılımcılarına indirimli komisyon oranları, reklam ve pazarlama desteği, ücretsiz fotoğraf çekimi, markalaşma, e-ticaret ve finansal okuryazarlık eğitimleri, ücretsiz entegrasyon desteği ve kurumsal anlaşmalı uygun fiyatlı kargo imkanı gibi birçok destek sunan HepsiburadaFindara.co iş birliğiyle girişimci kadınlara desteklerine bir yenisini daha ekledi. Findara.co, Hepsiburada platformu üzerinden e-ticaret yapan girişimci kadınlara özel atadığı ön muhasebe uzmanıyla anlık iletişimlerine olanak sağlayan, tüm işlemlerini günlük raporlayabilen bir altyapı sunuyor. Bu altyapı aracılığıyla Findara.co’nun ön muhasebe uzmanları girişimci kadınların banka işlemlerini, gider ve masraf belgelerini günlük olarak takip edebilecek ve faturalarına anlık müdahalelerde bulunabilecekler. Hepsiburada’nın, ön muhasebe ve İK operasyonları konusunda uzman Findara.co iş birliğiyle sunduğu önemli destekten yararlanmak isteyen “Girişimci Kadınlara Teknoloji Gücü” programı katılımcıları %40 indirimle online uzman desteği alabilecek.

2017 yılından bu yana  “Girişimci Kadınlara Teknoloji Gücü” pogramına 32 binden fazla  girişimci kadın katıldı

Hepsiburada, 2017 yılında kadınların ekonomiye katkısını desteklemek için “Girişimci Kadınlara Teknoloji Gücü” programını hayata geçirdi. E-ticaret alanında girişimci kadınları ve kırsaldaki kadın kooperatiflerini desteklediği programda banka iş birlikleri, STK’larla oluşturduğu güç birlikleriyle birçok proje gerçekleştirdi.

E-ticarette girişimci kadınları destekleyen ilk program olan “Girişimci Kadınlara Teknoloji Gücü“ programından 5 yıl içinde 81 ilden 32 binden fazla girişimci kadın, Türkiye’nin dört bir yanından 132 kadın kooperatifi ve 34 sivil toplum kuruluşu faydalandı. Ayrıca 1200’den fazla kadına e-ticaret eğitimi verildi.5,0/(1)
08 Ekim 2022 Cumartesi
Yorum (0)


Yorum Yazınİçerik hakkında ki düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.


Kategori'ye Ait Diğer Haberler