“19 Kasım Eşitliğe İnanan ve Güçlendiren Erkekler Günü”

Kategori : Etkinlik Takvimi
Oluşturma Tarihi : 05 Ekim 2022 Çarşamba


Birleşmiş Milletler’in “Dünya Erkekler Günü” olarak kabul ettiği, ülkemizde ilk defa Kadın Dostu Markalar Platformu öncülüğünde kutlanacak olan 19 Kasım gününün adını ve içeriğini, inandığımız ve temel aldığımız “eşitlik, çeşitlilik ve kapsayıcılık” değerlerimiz ışığında “19 Kasım Eşitliğe İnanan ve Güçlendiren Erkekler Günü” olarak yeniledik ve bu güne özel bir program hazırladık.

Bu önemli programımızın 1. yılında çok özel isimleri, paylaşmaya değer sunum ve anlatımlarıyla RAFFLES OTEL / ZORLU’da gerçekleşecek bu özel etkinlik kapsamında ağırlıyoruz.

Eşitliğe inanan ve güçlendiren 10 özel konuşmacının sahne alacağı programda, eşitlik, çeşitlilik ve kapsayıcılık başlıkları altında birbirinden değerli sunumlar ve paylaşımlar yapılacaktır. Tamamında toplumsal cinsiyet eşitliğinin savunucusu ve kadın -erkek eşitliğini destekleyen öncü projelere liderlik eden erkek liderleri özel paylaşımlarıyla ağırlayacağız. Sunumlarının – paylaşımlarının ardından her yıl sadece 10 özel isme verilecek olan, özel bir plaket – sembol ödül takdimi gerçekleşecektir. 


 0/(0)
05 Ekim 2022 Çarşamba
Yorum (0)


Yorum Yazınİçerik hakkında ki düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.


Kategori'ye Ait Diğer Haberler