AXIS KAĞITHANE AVM’DEN ÜRETEN KADINA SATIŞ DESTEĞİ

Kategori : Genel
Oluşturma Tarihi : 15 Nisan 2021 Perşembe

Axis Kağıthane Alışveriş Merkezi, Kağıthane Halk Eğitim Merkezi işbirliği ile anlamlı bir duyarlılık projesini hayata geçirdi. Projenin amacı pandemi nedeniyle evlerinde kalmak zorunda olan kursiyerlerin ürünlerinin satılması ve aile bütçesine katkı sağlamalarına destek olunması olarak belirlendi.

Pek çok yetkili ve vatandaşın katılımıyla 12 Nisan Pazartesi günü, Axis Kağıthane AVM’nin 1. katında bulunan “Axis Kağıthane Sanat Merkezi Satış Noktası”nın açılışı gerçekleştirdi. Bu özel ve anlamlı fakındalık yaratan projeyle çok çeşitli ürünlerden oluşan kadın emeğinin sergilendiği satış noktasında, Halk Eğitim Merkezi kursiyerlerinin el yapımı ürünleri satışa sunuldu. Geleneksel Türk İslam Sanatı alanından Enstrüman alanına; Sanatsal Tablolar ve Objeler alanından Ev Mefruşatı alanına kadar uzanan geniş yelpazede ürünler sergilendi.

Axis Kağıthane Sanat Merkezi Satış Noktası mağazasında birbirinden renkli ürünler satışa sunuluyor. Geleneksel Türk İslam Sanatı alanında, Sedef Kakma- Hüsn-i Hat, Tezhip, Minyatür çalışmalarına dair çerçeveli veya çerçevesiz ürünler yer alıyor. Enstrüman alanında, kabak kemane, kemençe, keman, gitar,  bağlama gibi tamamı el yapı müzik aletleri;  Sanatsal Tablolar ve Objeler alanında, üç boyutlu şekillendirme, rölyef çalışmaları, sanatsal üç boyutlu mozaik çalışmalara dair çerçeveli veya çerçevesiz ürünler; Ev Mefruşatında ise el yapımı çiçekler, yatak örtüleri ve pike takımları, el ve makine nakışları vb. ürünler yer alıyor.


0/(0)
15 Nisan 2021 Perşembe
Yorum (0)


Yorum Yazınİçerik hakkında ki düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.


Kategori'ye Ait Diğer Haberler