KOROPLAST’TAN ‘AYRIMCILIK CİNSİYETTE DEĞİL SADECE ÇÖPTE OLSUN’ MESAJI

Kategori : Genel
Oluşturma Tarihi : 19 Nisan 2021 Pazartesi

Çöp torbası ve buzdolabı poşeti başta olmak üzere, streç filmden mikrodalga pişirme torbasına kadar inovatif ürünlerin oluşturduğu geniş bir ürün yelpazesi bulunan ve bu yelpaze ile hayatı birlikte kolaylaştırmayı öneren Koroplast, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü için özel bir reklam kampanyasına imza attı. Sevilen oyuncu Gonca Vuslateri’nin rol aldığı reklam filmi daha yaşanılır bir dünya için cinsiyet değil çöpleri ayrıştırmayı savunuyor.

Türkiye’nin, çöp torbası denildiğinde akla ilk gelen markalarından olan Koroplast’ın Dünya Kadınlar Günü’ne özel yeni reklam filmi dijital ortamlarda yayınlanmaya başladı. Ünlü oyuncu Gonca Vuslateri’nin rol aldığı reklam filminde daha yaşanılır bir dünya için cinsiyetleri değil, çöpleri ayrıştırmanın gerekliliğine vurgu yapılıyor.

Koroplast’ın farkındalık adımı olan, toplumdaki cinsiyet ayrımcılığına karşı bir duruşu olan reklam filminde Gonca Vuslateri, geri dönüştürülebilir atıkları çöpten ayırarak geri dönüşüme ve çevreye fayda sağlayacak ayrımcılığı desteklediği mesajını veriyor. Kimsenin kimseyi cinsiyeti üzerinden ayrıştırmadığı bir dünyanın ancak #birliktekolay olduğuna dikkat çeken Koroplast, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde ayrımcılığa dair farklı bir bakış açısı sunuyor.


0/(0)
19 Nisan 2021 Pazartesi
Yorum (0)


Yorum Yazınİçerik hakkında ki düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.


Kategori'ye Ait Diğer Haberler