NESFİT “PEMBE KURDELE”’ KAMPANYASININ 10.YILI

Kategori : Gıda
Oluşturma Tarihi : 09 Ekim 2022 Pazar

Nesfit, 10. yılını dolduran ve Türkiye’de MEMEDER ile birlikte yürüttüğü “Pembe Kurdele” projesi kapsamında meme sağlığı için farkındalık kampanyasıyla on binlerce kadının hayatına dokunuyor.

Bu yılki iş birliği kapsamında Nesfit, MEMEDER ve Migros meme sağlığı farkındalığının ve rutin meme kontrolü alışkanlığının düşük olduğu tespit edilen illerde son iki yılda tarama yaptırmamış 1000’i aşkın kadına ulaşarak düzenli kontrolün ve erken teşhisin önemini hatırlatacak. Sadece Migros mağazalarında ve Migros Sanal Market’te satışa sunulan Nesfit’in Pembe Kurdele paketlerini alan tüketiciler, MEMEDER aracılığı ile projeye katkıda bulunabilecek.

Pozitif, aktif bir hayatı ve dengeli beslenmeyi destekleyen Nesfit, sağlıklı yaşamı odağına alan farkındalık çalışmalarıyla da tüketicilerinin hayatına dokunmayı sürdürüyor. Kadınların, meme sağlığı konusunda bilinçlendirilmesi ve erken teşhisin önemine dikkat çekmek amacıyla yanında yer alan Nesfit, Pembe Kurdele projesinin 10. yılında hedeflerini büyüterek MEMEDER ile birlikte meme sağlığı farkındalığının düşük seyrettiği Muş, Van ve Gaziantep’te 1000’i aşkın kadına ulaşarak düzenli kontrolün ve erken teşhisin önemini hatırlatacak. “Meme Sağlığı Farkındalık Ayı” olan Ekim ayında başlayacak proje kapsamında bu illerdeki kadınların meme sağlığı farkındalığının artırılması amaçlanıyor..


5,0/(1)
09 Ekim 2022 Pazar
Yorum (0)


Yorum Yazınİçerik hakkında ki düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.


Kategori'ye Ait Diğer Haberler