LEAD NETWORK ‘İLHAM VEREN LİDERLER’ ÖDÜLÜ TÜRKİYE’NİN

Kategori : Haberler
Oluşturma Tarihi : 20 Ekim 2022 Perşembe

LEAD Network’ün 13-14 Ekim’de Paris’te düzenlenen etkinliğinde, 2022 yılı “İham Veren Liderler” ödülünü LEAD Network Türkiye Başkanı ve Migros FMCG Direktörü Aysun Zaman aldı.

Perakende ve hızlı tüketim ürünleri sektörünün öncüleri, LEAD Network tarafından 13-14 Ekim’de Paris’te düzenlenen ve 50 ülkeden 700 katılımcının buluştuğu Avrupa’nın en büyük çeşitlilik ve kapsayıcılık etkinliğinde bir araya geldi.

Bu yıl onuncusu düzenlenen konferansın “Doing Not Trying: Lead Through Inclusion” (Denemek değil yapmak: Kapsayıcılık yoluyla öncülük edin) teması ile her bireyin ve her kurumun cinsiyet eşitliği kapsamında sektörlerde değişim yaratarak liderlik etme mesajının verilmesi hedeflendi.

Avrupa’nın en büyük çeşitlilik ve kapsayıcılık konferansında Tchibo Strateji ve Pazarlama Direktörü Ceyda Kaptan, LEAD Network Türkiye Başkan Yardımcısı ve perakende yuvarlak masa toplantısının ev sahibi olarak LEAD Network Türkiye’yi temsil etti.

Türkiye ayrıca Unilever – Eşitlik, Çeşitlilik ve Kapsayıcılık Lideri Emirhan Deniz Çelebi’nin konuşmacı olarak katıldığı içeriklerle de temsil edildi.

Her sene düzenlenen ödül töreninde, 2022 yılı “İham Veren Liderler” ödülünü LEAD Network Türkiye Başkanı ve Migros FMCG Direktörü Aysun Zaman almaya hak kazandı.

AysunZamanLEAD Network Türkiye Başkanı Aysun Zaman, etkinlik sonrası yaptığı açıklamada, ’’Sektörümüzde çeşitlilik ve kapsayıcılık adına çalışan bu uluslararası organizasyonun bir parçası olmaktan gurur duyuyorum. Ayrıca ‘İlham Veren Liderler’ ödülüne beni layık gördükleri için herkese çok teşekkür ediyorum.” şeklinde duygu ve düşüncelerini aktardı. Gönülden yapılan işlerin fark edilmesinin ve bunların ödüle dönüşmüş olmasının çok kıymetli olduğunu belirten Zaman, “Bu başarıdaki tüm LEAD Network Türkiye ekibine destekleri için çok teşekkür ederim. Bu başarı hepimizin başarısıdır. Birlikte çıktığımız bu yolda sizlerle daha büyük işler başaracağımıza inancım sonsuz. Hepinizi gönüllü olarak aramızda görmekten mutluluk duyacağız.” diyerek ödülün arkasındaki ekip dayanışmasının önemine dikkat çekti.


5,0/(3)
20 Ekim 2022 Perşembe
Yorum (0)


Yorum Yazınİçerik hakkında ki düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.


Kategori'ye Ait Diğer Haberler