DEFACTO’DAN “KADINLARDAN BİRE BİR DESTEK” HAREKETİ

Kategori : Hazır Giyim
Oluşturma Tarihi : 03 Nisan 2023 Pazartesi


Defacto, bir farkındalık adımı atarak deprem bölgesindeki kadınların acil ihtiyaçlarına yönelik “Kadınlardan Bire Bir Destek” hareketini başlattı.

Hazır giyim sektörünün önde gelen markalarından DeFacto, depremden etkilenen kadınların hayatlarına dokunabilmeyi ve şartlarını iyileştirmeyi amaçladığı “Kadınlardan Bire Bir Destek” hareketini başlattı. Proje kapsamında, DeFacto mağazalarından ve online kanallar üzerinden alınan her kadın slip iç çamaşırı paketi için deprem bölgesine bir iç çamaşırı paketi sivil toplum kuruluşları veya idari kurumlar aracılığıyla ulaştırılacak.

15 bin DeFactolu ile tek yürek

Depremin ilk günü itibarıyla deprem bölgelerine mont, parka, bot, bere, şapka, eldiven, hırka ve kazak gibi kışlık giysilerden oluşan 200 bin adet ürün, 100 bin adet battaniye ve medikal maskeyi ilgili kurumların koordinasyonunda bölgeye ulaştıran Defacto, bu yeni projesiyle kadınlara estek olmaya devam ediyor. DeFacto, ilgili devlet kurumları, sivil toplum kuruluşları ve 15 bin DeFactolu ile tek yürek hareket ederek deprem bölgesindeki vatandaşların yaralarını sarmak için tüm imkânlarını seferber etmeyi sürdürüyor.


0/(0)
03 Nisan 2023 Pazartesi
Yorum (0)


Yorum Yazınİçerik hakkında ki düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.


Kategori'ye Ait Diğer Haberler