Avon’un APMA yapılanmasına Erhan liderlik yapacak

Oluşturma Tarihi : 12 Mayıs 2024 Pazar

Kozmetik ve güzellik markası Avon’un yeni APMA bölgesi yapılanmasında Nilay Birgören Erhan, Fas, Mısır ve Distribütör Pazarlarının İnsan ve Kültür Lideri oldu. 1 Nisan 2024 itibariyle bu görevine başlayan Erhan, bundan böyle Türkiye’nin yanı sıra Fas, Mısır ve Distribütör Pazarlarını da (Head of People&Culture, Turkey, NA, DM) içerecek şekilde çalışmalarını yürütecek.

Avon, bölgesel yapılanması ve lider pazar modeliyle daha iyi uyum sağlamak amacıyla bu zamana kadar TMEA bölgesi olarak kurgulanmış insan ve kültür ekibinde liderlik değişikliğine gitti. Bu kapsamda markanın Türkiye’deki ticari ve kültürel dönüşüm projelerine liderlik eden Nilay Birgören Erhan’ın Avon’un uluslararası yapılanmasındaki sorumlulukları arttı. Temmuz 2021’den bu yana Türkiye’nin ‘İnsan ve Kültür Lideri’ olarak görev yapan Erhan, 1 Nisan 2024 itibariyle Türkiye’nin yanı sıra Fas, Mısır ve Distribütör Pazarlarının da (Head of People&Culture, Turkey, NA, DM) liderliği görevine getirildi.

Avon’a Şubat 2009'da Kıdemli İK İş Ortağı olarak katılan Erhan, buradaki kariyer basamaklarında oldukça başarılı işlere imza attı.  Ticari ve kültürel dönüşüm projelerine liderlik eden Erhan, insan ve iş odağının hassas dengelerinin yönetiminde görev aldı. Erhan bu süreçte; değişim yönetimi konusundaki uzmanlığı, karmaşıklığı ve değişken makro çevreyi yönetmede ve çoklu kanal modelinin Türkiye'de uygulanmasında ve organizasyonun yapılanmasında öncü rol oynadı. Erhan ayrıca, Avon genelinde yerel yetenekleri geliştirme ve global alanlara taşıma konusundaki vizyonu ve kararlılığı ile tüm Avon geneli için önemli katkılar sağladı. Profesyonel başarılarının yanı sıra Nilay Birgören Erhan, sertifikalı bir Gestalt ve ICF koçudur (ACTP ve EMCC) ve deneyimli bir Avon mentorudur.


0/(0)
12 Mayıs 2024 Pazar
Yorum (0)


Yorum Yazınİçerik hakkında ki düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.


Kategori'ye Ait Diğer Haberler