ADİDAS TÜRKİYE’DE ÜST DÜZEY ATAMA

5,0/(1)
30 Ocak 2023 Pazartesi
Yorum (0)

Adidas Türkiye İnsan Kaynakları Direktörü olarak görev alacak isim belli oldu.

Reckitt Health & Hygiene, Danone ve PepsiCo’daki 15 yılı aşkın profesyonel deneyiminin ardından İrem Önal Ocak 2023 tarihi itibariyle adidas Türkiye İnsan Kaynakları Direktörü olarak atandı.

İşletme Mühendisliği lisans ve Endüstriyel ve Örgütsel Psikoloji alanında yüksek lisans derecesine sahip olan İrem Önal, kariyeri boyunca, Organizasyonel Gelişim ve Yetenek projeleri de dahil olmak üzere birçok İK dönüşüm projesine liderlik etti. Çeşitlilik ve Dahil Etme ajandasına paralel olarak kadın istihdamının artması, şirketler içerisinde daha dahil edici bir dil kullanılması anlamında aktif çalışmalarda bulundu.

Önal, bölgenin insan kaynakları strateji ve sorumluluğunu üstlenmenin yanı sıra yerel yönetim ekibinin bir üyesi olarak global ekipler ile yakın çalışacak, adidas’ın insana yönelik ajandasını kuvvetlendirerek pazar iş planı ve hedeflerinin gerçekleştirilmesine ekibiyle beraber katkıda bulunacak. 

Adidas’ın spor ile hayatı değiştirme gücüne ve amacına paralel olarak sporu hayatının odağına koyan İrem Önal aynı zamanda aktif bir tenis oyuncusu.


5,0/(1)
30 Ocak 2023 Pazartesi
Yorum (0)
Bu içeriği yararlı buldunuz mu?
Vereceğiniz puan ile içeriği katkıda bulunmuş olacaksınız
...
1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan


Yorum Yazınİçerik hakkında ki düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.


Kategori'ye Ait Diğer Haberler