Lezita’nın Pazarlama Müdürlüğüne Fatoş Nacar getirildi

Oluşturma Tarihi : 05 Mayıs 2024 Pazar

Organizasyon yapısını ‘Satış’ ve ‘Pazarlama’ bölümü şeklinde iki departmana ayıran Lezita’da Pazarlama Müdürlüğü görevine Fatoş Nacar getirildi. Nacar, markanın pazarlama ve iletişim faaliyetlerinden sorumlu olacak.

Türkiye’de et sektörünün önemli markalarından Lezita’nın Pazarlama Müdürlüğüne Fatoş Nacar getirildi. Organizasyon yapısını bir süre önce yenileyerek, ‘Satış’ ve ‘Pazarlama’ bölümü şeklinde iki departman oluşturan Lezita’da Pazarlama Müdürü olan Nacar, görevine başladı. İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü Kimya Mühendisliği’nden lisans, Boğaziçi Üniversitesi Biyomedikal Mühendisliği ve Yönetici İşletme bölümlerinden yüksek lisans derecesine sahip olan Nacar, pazarlama alanında uzun yıllara dayanan tecrübeye sahip.

Kariyerine 2014 yılında Pfizer’de başlayan Nacar, 2017-2018 yılları arasında Şölen Çikolata’da Marka Müdür Yardımcısı, 2019-2020 yıllarında Lila Group’ta Marka Müdürü olarak görev yaptı. 2020 yılında Vitabiotics’e Pazarlama Müdürü olarak geçiş yapan Nacar, son olarak da Lezita Pazarlama Müdürü görevine getirilerek, markanın pazarlama ve iletişim faaliyetlerinden sorumlu olacak.


0/(0)
05 Mayıs 2024 Pazar
Yorum (0)


Yorum Yazınİçerik hakkında ki düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.


Kategori'ye Ait Diğer Haberler