Lipton Türkiye’nin Pazarlama Direktörlüğü Alpaslan’a emanet

Oluşturma Tarihi : 06 Mayıs 2024 Pazartesi

Lipton Türkiye’de Pazarlama Direktörlüğü görevine atanan İdil Ziyaoğlu Alpaslan, bundan böyle markanın pazarlama yönetiminde söz sahibi olacak.  

Lipton Türkiye Pazarlama Direktörlüğüne İdil Ziyaoğlu Alpaslan atandı. Kariyer yolculuğunda küresel markalarda 15 yıllık deneyime sahip Alpaslan, bundan böyle çalışmalarını Türkiye’nin alanında güçlü markası Lipton için sürdürecek.

Alpaslan, Yıldız Teknik Üniversitesi İşletme Bölümü İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinden mezun olduktan sonra yüksek lisansını Boğaziçi Üniversitesi Uluslararası Ticaret Yönetimi alanında tamamladı. Perfetti van Melle bünyesinde Mentos ve Vivident marka ekipleriyle lokal ve global rollerde birçok kampanya yöneten Alpaslan, daha sonra Unilever’de Knorr markasının yeniden konumlandırılması çalışmalarında bulundu. Bu marka kapsamında sürdürülebilirlik ajandası dahil olmak üzere Knorr Çabuk Noodle ve Knorr Baharat lansmanlarını yöneten Alpaslan, dondurma kategorisinde ise premium ev içi tüketim ve açık dondurma markalarına liderlik etti.


0/(0)
06 Mayıs 2024 Pazartesi
Yorum (0)


Yorum Yazınİçerik hakkında ki düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.


Kategori'ye Ait Diğer Haberler