Verda Duysak, Danone Türkiye’nin pazarlama stratejisine yön verecek

Oluşturma Tarihi : 24 Mayıs 2024 Cuma

Küresel birçok markada başta pazarlama olmak üzere üst düzey yöneticilik görevlerinde bulunan Verda Duysak, Danone Türkiye Yürütme Kurulu Üyeliği ve CMO görevlerine atandı.

Yönetim Kurulunda Kadın Derneği’nde de sorumluluk alan Verda Duysak, bundan böyle mesaisini Danone Türkiye için harcayacak. Danone Türkiye’de nisan ayı itibarı ile gerçekleşen üst düzey atama sonrasında firmada üç farklı kategoride, 20’ye yakın yerli ve global markadan sorumlu Yürütme Kurulu Üyeliği ve CMO görevine Verda Duysak getirildi.  Pazarlama, marka stratejisi ve yönetimi alanlarındaki deneyimi ile Danone Türkiye'nin Sütlü ve Bitkisel Bazlı Ürünler, Su & İçecek ve Anne-Bebek Beslenmesi kategorilerindeki yenilikçi ürün portföyünün pazarlama, konumlandırma ve büyüme stratejilerine yön verecek Duysak, firmanın yeni yol haritasını çizecek.

Duysak, İstanbul Üniversitesi İngilizce İşletme bölümünden mezun olmasının ardından 1996’da başladığı profesyonel kariyerinde, küresel birçok markanın pazarlama bölümlerinde liderlik pozisyonlarında rol aldı. Son olarak, Yıldız Holding’te aralarında yağ, mutfak ürünleri, dondurulmuş gıda, fonksiyonel gıda da bulunan geniş bir portföyün yurtiçi ve yurtdışındaki B2B ve B2C Pazarlama operasyonlarına liderlik eden Duysak, 2022’den bu yana Yıldız Holding Pazarlama Başkan Yardımcılığı görevini sürdürüyordu.


0/(0)
24 Mayıs 2024 Cuma
Yorum (0)


Yorum Yazınİçerik hakkında ki düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.


Kategori'ye Ait Diğer Haberler