ÇİLEK MOBİLYA’DAN DÜNYA EMEKÇİ KADINLAR GÜNÜ’NDE FARKINDALIK ETKİNLİĞİ

Kategori : Mobilya
Oluşturma Tarihi : 15 Nisan 2021 Perşembe

Türkiye’nin önde gelen mobilya markalarından olan Çilek Mobilya, kadın çalışanları için “8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü”nde özel bir farkındalık etkinliği düzenleyerek kadının toplumdaki yerine de dikkat çekti.

Çilek Mobilya, son zamanlarda hızlanan yoğun yaşam temposunda stresi azaltmak için nefes egzersizleri ile doğru nefes almanın ve zihni rahatlatacak hobi çalışmalarına önem vermek gerektiğinin üzerinde duran uzamaların yolunu izleyerek, kadın çalışanlarıyla Sosyal Medya İçerik Üreticisi ve Nefes Koçu Zeynep Gözübüyük moderatörlüğünde online atölye etkinliği düzenledi.

Hobi atölyesiyle başlayan etkinlikte yapılan nefes teknikleri ile ilgili de çeşitli egzersizler katılımcılar tarafından büyük beğeniyle karşılandı. Ayrıca, Zeynep Gözübüyük’ün söyleşisine kahveleriyle online platformda eşlik eden Çilek Mobilya çalışanları 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nü de hep birlikte kutladı.

ÇİLEK MOBİLYA’DAN DÜNYA EMEKÇİ KADINLAR GÜNÜ’NDE FARKINDALIK ETKİNLİĞİ

Çilek Mobilya Basın Sözcüsü Vasfiye Çilek, etkinliğe katılan personelin yoğun ilgisinden ve memnuniyetinden dolayı çok mutlu olduğunu belirterek, Çilek Mobilya olarak personeliyle birlikte yapacakları bu tarz etkinliklerin sadece belirli günlerde değil, sıklıkla devam ettireceklerini de vurguladı.

Çilek Mobilya olarak, hayatın her alanında üretkenliği ve duyarlılığı temsil eden tüm kadınların, verdikleri emeklerin karşılık bulması için var güçleriyle çalışmaya devam edeceklerinin altını çizen Çilek; “Hayatımıza güç katan, ilham veren ve Çilek Ailesinin bir parçası olan tüm çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ediyor ve onlarla çalışmaktan gurur duyduğumuzu bilmelerini istiyoruz. Düşleri ile dünyamızı güzelleştiren tüm kadınların 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nü kutluyorum.” diyerek sözlerini tamamladı.


0/(0)
15 Nisan 2021 Perşembe
Yorum (0)


Yorum Yazınİçerik hakkında ki düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.


Kategori'ye Ait Diğer Haberler