KELEBEK KİDS’TEN SÜRDÜRÜLEBİLİR BİR GELECEK İÇİN FİDAN BAĞIŞI

Kategori : Mobilya
Oluşturma Tarihi : 11 Ekim 2021 Pazartesi

Kelebek Mobilya, çocukların doğayı koruma konusunda farkındalığını artırmak amacıyla ‘Çocuklarımız için Daha Yeşil Bir Gelecek’ sloganıyla bir sosyal sorumluluk projesi başlattı. Kelebek, proje kapsamında Kelebek Kids’ten takım alışverişi yapan herkese fidan bağışı gerçekleştiriyor.

KELEBEK KİDS’TEN SÜRDÜRÜLEBİLİR BİR GELECEK İÇİN FİDAN BAĞIŞITürk mobilya sektöründe 86’ncı yılını kutlayan Kelebek Mobilya, topluma, çevreye saygılı ve sürdürülebilirlik anlayışıyla hayata geçirdiği projelerine bir yenisini daha ekledi. ‘Çocuklarımız için Daha Yeşil Bir Gelecek’ sloganıyla başlattığı kampanya çerçevesinde, mağazalarından Kelebek Kids takım alışverişi yapan müşterileri adına fidan bağışı gerçekleştiriyor. Bağış yapılan her bir fidan için kişiye özel sertifika düzenleniyor. Dijital sertifikalar, bağış yapılan çocukların adına ailelerine mail yoluyla iletiliyor.

Proje kapsamında, Türkiye’deki farklı bölgelerde yapılan ağaçlandırma çalışması ile yeni nesillere daha yeşil bir dünya bırakılması hedefleniyor.


0/(0)
11 Ekim 2021 Pazartesi
Yorum (0)


Yorum Yazınİçerik hakkında ki düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.


Kategori'ye Ait Diğer Haberler