AVEON GLOBAL SİGORTA “İYİLİĞE BİR İLMEK PROJESİ”NE KATILDI

Kategori : Sigorta
Oluşturma Tarihi : 20 Nisan 2023 Perşembe


Aveon Global Sigorta, Kadın Dostu Markalar Platformu tarafından ‘Kadınlara umut, çocuklara mutluluk’ mottosu ile hayata geçirilen “İyiliğe Bir İlmek” projesi kapsamında oluşturulan etkinliklerde yerini alıyor.

iyiliğe6 Şubat 2023 tarihinde ülkemizin güneydoğusunda yaşanan Kahramanmaraş merkezli depremlerde mağdur olan insanlarımızla dayanışmak amacıyla Kadın Dostu Markalar Platformu öncülüğünde hayata geçirilen “İyiliğe Bir İlmek Projesi” kapsamında oluşturulan oyuncak kumbarasına yaptığı oyuncak bağışı ile katkıda bulunan Aveon Global,kadınlara umut, çocuklara mutluluk’ mottosu ile gerçekleştirilecek etkinliklerde de yerini alıyor.

Sigorta sektöründe, dijitalleşemeye verdiği önemle ön plana çıkan Aveon Global Sigorta, tamamlayıcı sağlık sigortaları konusunda yarışa giren en genç oyunculardan biri olmasının yanı sıra sosyal sorumluluk kapsamında oluşturulan farkındalık adımları ile de fark yaratıyor.

Aveon Global Şimdi Daha Hızlı

 Dijitalleşme ve acente dostu marka mottosu ile her geçen gün adından söz ettiren ve bu alanda fark yaratan ürünleriyle sektörde “Ben de varım” diyen Aveon Global, 2023 yılında yenilikçi ürünler ve robotikleşen sistem alt yapısı ile sektörde atılım yapmayı hedefliyor ve 2023 yılı vizyonunu “Aveon Global Şimdi Daha Hızlı…” olarak belirlediğini duyurdu.

“Cumhuriyetimizin 100. yılına yakışır bir inançla…”aveon global sigorta gm kemal gul

Gruplarının; fintech ve insurtech alanında yerli ve yabancı birçok projeye öncülük ettiğini belirten Aveon Global Sigorta Genel Müdürü Kemal GÜL, 2023 yılında daha güçlü ve saha da daha etkin bir şirket olacaklarını ifade ediyor. Gül, acente dostu olan Aveon Global’in bu hedefinden taviz vermeden yoluna devam edeceğini de sözlerine ekliyor. Dijital kampanyalar, robotik alt yapı ve yeni ürünleri ile müşterilerin daha fazla ilgisini çekeceklerini de belirten Gül, Cumhuriyetimizin 100. yılına yakışır bir inanç ve hedef ile 2023 yılını Cumhuriyetimizin kurucu değerlerine armağan edeceklerini de vurguluyor.

Sektöre hızlı giriş yapan ve gençleri markaja alan Aveon Global Sigorta, gençlere özel ürünlerde fark yaratmayı amaçlıyor. 18-25 arası gençlere özel Tamamlayıcı Sağlık Sigortasını satışa sunan şirket, bu yaş aralığındaki gençlerin sigorta bilincini güçlendirmeyi de hedefliyor. Tüm Türkiye de yaygın 1000 civarında acentesi ile hizmet veren şirket, yaygın hizmet ağı ile de müşteri memnuniyetine önem veriyor.

nilgun kandemirSağlık, Seyahat ve Ferdi Kaza Sigortaları konusunda da çalışmaları olan şirketin, Sağlık, Seyahat ve Ferdi Kaza Sigortaları Grup Müdürü Nilgün Kandemir, teknoloji ve yaşam tarzının, günümüz alışkanlıklarını, sektördeki ürün dengelerini yeniden şekillendirdiğine dikkat çekiyor. Sektörde ilk poliçelerini düzenleyeli henüz birinci yılına girmiş genç bir şirket olduklarını aktaran Kandemir sözlerini şu şekilde sürdürüyor: “Şirketimizin dinamik ve dijitalleşmeyi önceliğe koyan yapısıyla yeni fikir ve ürünlere ağırlık verdiğini, hedefimizin bildiklerin tekrarı değil, farklı ürünleri, hızlı çözümleri sigortalılarımıza ve satış kanallarımıza sunmak olduğunu söyleyebilirim. TSS’de özellikle genç kitleyi hedefleyen şirketimiz, bu alanda her yaşa hitap eden önemli ürün yapılanmaları üzerinde çalışmalarını sürdürüyor.”


3,0/(1)
20 Nisan 2023 Perşembe
Yorum (0)


Yorum Yazınİçerik hakkında ki düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.


Kategori'ye Ait Diğer Haberler