1907 FENERBAHÇE DERNEĞİ, FENERBAHÇE KADIN FUTBOL TAKIMI’NA SPONSOR OLDU

Kategori : SPOR
Oluşturma Tarihi : 23 Mart 2022 Çarşamba

Kurulduğu günden bu yana Fenerbahçe’ye hizmet için çalışan, son olarak Tekerlekli Sandalye Basketbol ve Espor takımlarının yapılanmasında önemli bir görev üstlenen 1907 Fenerbahçe Derneği, 2021/2022 futbol sezonu için Fenerbahçe Spor Kulübü Kadın Futbol Takımı’nın forma kol sponsoru oldu.

1907 Fenerbahçe Derneği, Fenerbahçe için başarılı, yenilikçi ve sürdürülebilir projelere imza atmaya devam ediyor. Son olarak Tekerlekli Sandalye Basketbol ve Espor takımlarının yapılanmasında önemli bir görev üstlenen Dernek, Kadın Futbol Takımı’na forma kol sponsoru olarak Fenerbahçe Spor Kulübü ile yeni bir birlikteliğe imza atıyor. Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi 1907 Tribünü’nde gerçekleştirilen imza törenine, Fenerbahçe Spor Kulübü Genel Sekreteri Burak Ç. Kızılhan, Fenerbahçe Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Kemal Danabaş, 1907 Fenerbahçe Derneği Başkanı Rıfat Perahya ve 1907 Fenerbahçe Derneği Genel Sekreteri Cenk Soner katıldı.

Fenerbahçe Spor Kulübü’nün kadınlara ve kız çocuklarına örnek olmak, onların sporun her alanında en güçlü şekilde var olabilmesini sağlamak adına hayata geçirdiği Kadın Futbol Takımı’na her türlü desteği vermek için yola çıkan 1907 Fenerbahçe Derneği,  Zenatha Goeieman Coleman’ın transferinde de sponsorluk desteği sağladı.

Türkiye’nin en çok şampiyon olan kulübü olarak bu sene kadın futboluna önemli yatırımlar yaptıklarını belirten Fenerbahçe Spor Kulübü Genel Sekreteri Burak Çağlan Kızılhan, amaçlarının kadınlara ve kız çocuklarına örnek olmak ve onların sporun her alanında en güçlü şekilde var olabilmesini sağlamak olduğunu dile getirdi. Kadınlar ve kız çocukları için ortaya koydukları tavrın 1907 Fenerbahçe Derneği’nin desteğiyle daha da güçlü şekilde öncü ve örnek olmaya devam edeceğini vurgulayan Kızılhan, “1907 Fenerbahçe Derneği’ne teşekkür ediyor; bu anlaşmanın başarılarla taçlanmasını, şampiyonluklar getirmesini temenni ediyoruz” dedi.

1907 FENERBAHÇE DERNEĞİ, FENERBAHÇE KADIN FUTBOL TAKIMI’NA SPONSOR OLDU

Milyonlarca taraftarı ve başarıları ile Türkiye’nin en büyük spor kulüplerinden biri olan Fenerbahçe Kadın Futbol Takımı’na sponsor olmaktan dolayı mutlu ve gururlu olduklarını belirten 1907 Fenerbahçe Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Rıfat Perahya, “Biz 1992 yılında 50 iş insanı tarafından kurulan ve o günden bugüne Fenerbahçe sayısız hizmetlerde bulunmuş bir derneğiz. Kuruluşumuzun 30’uncu yılında kulübümüzün kadınlara ve kız çocuklarına örnek olmak amacıyla hayata geçirdiği Kadın Futbol Takımı’mıza forma kol sponsoru olarak yeni bir birlikteliğe imza atıyoruz. 1907 Fenerbahçe Derneği’nin logosu, 2021-2022 sezonunun kalan bölümünde Kadın Futbol Takımımızın formasının sol kolunda yer alacak. Ancak isteğimiz bu iş birliğiniz uzun yıllar devam etmesi. Geçtiğimiz günlerde Zenatha Goeieman Coleman’ın takımımıza transferine de dernek olarak sponsor olduk. Dernek olarak Fenerbahçe için üzerimize düşen neyse taşın altına elimizi koymaktan çekinmiyoruz. 1907 Fenerbahçe Derneği olarak, camiamız için başarılı, yenilikçi ve sürdürülebilir projelere imza atmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.


0/(0)
23 Mart 2022 Çarşamba
Yorum (0)


Yorum Yazınİçerik hakkında ki düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.


Kategori'ye Ait Diğer Haberler