ING Türkiye, sürdürülebilirlik serüvenine ‘Yeşil Ofis Diploması’nı da kattı

Oluşturma Tarihi : 18 Mayıs 2024 Cumartesi

WWF-Türkiye’nin ‘Yeşil Ofis - Yeşil Dönüşüm’ programına katılarak başarı sağlayan ING Türkiye, ‘Yeşil Ofis Diploması’ almaya hak kazandı.

Sürdürülebilirlik serüveninde ‘Sürdürülebilirlik işimizin kalbinde’ sloganını benimseyerek geleceğe odaklanan ING Türkiye, bu yolda önemli bir gelişmeye daha imza attı. Doğal Hayatı Koruma Vakfı Türkiye’nin (WWF-Türkiye) ‘Yeşil Ofis -Yeşil Dönüşüm Programı’na katılan ve başarıyla tamamlayan ING Türkiye, İstanbul’da bulunan Genel Müdürlük binası için ‘Yeşil Ofis Diploması’ almaya hak kazandı.

Kurumları doğa dostu tercihler yapmaya teşvik eden WWF Türkiye, ‘Yeşil Ofis – Yeşil Dönüşüm’ programı kapsamında ofislerin ekolojik ayak izinin azaltılmasını hedefliyor. Doğal kaynak tüketiminden atık yönetimine kadar birçok alanda kurumların sürdürülebilirlik konusunda yol haritasının çizilmesine katkı sağlayan WWF Türkiye, firmaları çevreci olmaya yönlendiriyor. ‘Yeşil Ofis - Yeşil Dönüşüm’ programı kapsamında belirlenen hedeflere ulaşan ING Türkiye’nin enerji tüketimi ve atık yönetimini azaltması ve aynı zamanda sürdürülebilir çevre dostu uygulamalar hakkında çalışanlarında farkındalığı artırması, programda başarılı olmasını sağladı. Böylece ‘Yeşil Ofis Diploması alan ING Türkiye, çevre dostu yaklaşımını tescil ederken, bu alanda önemli farkındalık sağladı.


0/(0)
18 Mayıs 2024 Cumartesi
Yorum (0)


Yorum Yazınİçerik hakkında ki düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.


Kategori'ye Ait Diğer Haberler