TEKNOSA HATIRA ORMANI E-ATIKLARLA BÜYÜYECEK

Oluşturma Tarihi : 17 Ekim 2022 Pazartesi

Türkiye teknoloji perakendeciliğinin ve e-ticaretin öncü markası Teknosa, TeknoClub üyeleri adına Ege Orman Vakfı iş birliği ile oluşturduğu hatıra ormanını elektronik atıklarla büyütecek.

Teknosa, 14 Ekim Uluslararası E-Atık Günü’nde başlattığı proje ile bundan sonra mağazalarına elektronik atık getiren her bir müşterisi için hatıra ormanına bir fidan bağışı yapacak.

Doğal kaynakların tasarruflu kullanımı, döngüsel ekonomiye katkı, toplumsal cinsiyet eşitliği ve yenilenebilir enerji kullanımı gibi alanlardaki sürdürülebilirlik çalışmalarına ağırlık veren Teknosa, sadakat programı TeknoClub üyeleri için Ege Orman Vakfı iş birliği ile oluşturduğu hatıra ormanını farklı projelerle büyütüyor. Müşterilerini daha çevreci bir dünya için teşvik eden Teknosa, 14 Ekim Uluslararası E-Atık Günü’nde başlattığı proje ile bundan sonra mağazalarına elektronik atık getiren her bir müşterisi için hatıra ormanına bir fidan bağışı yapacak.

“Dünyayı birlikte yeşertelim” mottosuyla Ege Orman Vakfı iş birliğiyle Manisa’nın Soma ilçesine bağlı Işıklar’da “Teknosa TeknoClub Müşterileri Ormanı” oluşturan Teknosa, farklı adımlarla ormana yeni fidanlar eklemeyi sürdürecek.


5,0/(1)
17 Ekim 2022 Pazartesi
Yorum (0)


Yorum Yazınİçerik hakkında ki düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.


Kategori'ye Ait Diğer Haberler