KADINLAR KULÜBÜ YENİ DÖNEM E-TİCARET EĞİTİMLERİ BAŞLIYOR

Kategori : E-Ticaret
Oluşturma Tarihi : 07 Şubat 2022 Pazartesi

Ticimax E-ticaret Sistemleri tarafından eğitim desteği sağlanan E-ticaret Kadınlar Kulübü yeni dönem eğitim programı 10 Şubat’ta başlayacak.

Ticimax E-ticaret Sistemleri, kadın girişimciliğini desteklemek üzere E-ticaret Kadınlar Kulübü ile farkındalık oluşturacak bir işbirliği gerçekleştirdi. İşbirliği çerçevesinde, e-ticarete başlamak isteyen kadınlara ücretsiz eğitim desteği sunacak olan Ticimax, e-ticaret sitesini kurmak isteyen kadınlara destek olacak. E-ticaret Kadınlar Kulübü’ne sağladığı eğitim desteğiyle, kadın girişimcilerin sorularını 7/24 yanıtlayan Ticimax E-ticaret Sistemleri, yeni eğitim programında başarılı olan bir kadına ücretsiz altyapı hizmeti sunacak.

Eğitimler, 10 Şubat’ta başlayacak ve iki ay sürecek. Eğitim programı kapsamında, girişimci kadınlar eğitmenlerin yardımıyla kendi e-ticaret sitelerini hazırlayacak. Hazırlanan siteler arasında seçilecek “En İyi Web Sayfası” ise katılımcıya hediye edilecek. Dereceye giremeyen ama e-ticarete başlamak isteyen diğer girişimci kadınlara da, web sitelerinin hazırlanması sürecinde indirimli fırsatlar sunulacak.

Eğitim programı

Eğitim programı kapsamında, ABD’de E-Ticaret, Bütçe, Nakit Akış ve Paranın Yönetimi, Devlet Teşvikleri ve Hibeler, E-Dönüşüm (E-Fatura & E-Arşiv), Google’da Dijital Pazarlama, E-Ticarete İlişkin Hukuki Düzenlemeler, Şirket Kuruluş Prosedürü, Pazaryerinde Başarılı Satış Stratejileri, Şirket Vergilendirmeleri, Kargo ve Lojistik Süreçler, Yeni Nesil E-ihracat, E-Ticaret Yazılımı Kurulum ve Yönetim Süreçleri, E-Ticarette Markalaşma ve Sadık Müşteri Yaratma konularında uzmanlar tarafından eğitimler verilecek.


5,0/(1)
07 Şubat 2022 Pazartesi
Yorum (0)


Yorum Yazınİçerik hakkında ki düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.


Kategori'ye Ait Diğer Haberler