FDN GRUBU “EŞİTSİZLİĞE DUR!” DEDİ

Kategori : Enerji
Oluşturma Tarihi : 15 Mart 2022 Salı

.

Otomotiv, enerji, sigorta ve turizm alanında faaliyet gösteren FDN Grubu, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde bir farkındalık projesini daha hayata geçirdi ve “EŞİTSİZİĞE DUR!” dedi.

Toplumsal cinsiyet eşitliğini misyon edinen, WEPs imzacısı olan ve hayata geçirdiği özel ve önemli duyarlılık projeleri ile “Kadın Dostu Marka” unvanı alan FDN Grubu, her yerde ve her alanda kadınların eşit söz hakkına sahip olması, eşit sosyal ve hukuksal haklardan yararlanması, adil ve özgür bir toplumun oluşturulması için farkındalık oluşturma gayretiyle üretmeye devam ediyor. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde de bu bilinç ile hareket eden Grup, yaptığı çalışma ile her yerde ve her alanda ““Eşitsizliğe Dur!” dedi.

Tüm kadınların önemli olduğuna inanan bir anlayışla ve özellikle sektörel olarak erkek egemen sektör algısının kırılması için; cinsiyet eşitliği konusunda fark yaratan projelere imza atan FDN Grubu, “Eşitsizliğe Dur!” demek için; bu kez de Instagram resmi hesabından bir video yayınladı. Videoya ek olarak, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün; “Bir toplum, bir millet erkek ve kadın denilen iki cins insandan meydana gelir. Mümkün müdür ki, bir toplumun yarısı topraklara zincirlerle bağlı kaldıkça, diğer kısmı göklere yükselebilsin!” sözünü paylaşan Grup, daha çok kişinin bilinçlenmesine destek olmayı hedefledi ve eşit, adil ve özgür yarınlar için; “8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kutlu Olsun!” mesajıyla tüm kadınları kutladı.

Projenin gerçekleştiği video linki:

https://www.instagram.com/p/CazvmhTlRYu/


0/(0)
15 Mart 2022 Salı
Yorum (0)


Yorum Yazınİçerik hakkında ki düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.


Kategori'ye Ait Diğer Haberler