PAHA BİÇİLEMEZ PLATFORMU’NDAN ANLAMLI KİTAP

Kategori : Finans
Oluşturma Tarihi : 28 Mart 2023 Salı


Spor, kültür-sanat, gastronomi, müzik ve alışveriş gibi tüketicilerin ilgisini çeken alanlarda deneyimler sunan Mastercard Paha Biçilemez Platformu, 25. yılında ilham veren kadınların yer aldığı  “25 İlham Verici Kadın” kitabını yayınladı.

Ödemeler sistemi alanında faaliyet gösteren global bir teknoloji şirketi olan Mastercard’ın 90’ların sonunda bir reklam sloganıyla hayata geçirdiği “Paha Biçilemez Şehirler” projesi, bugün bir platforma dönüşmesinin 25. Yılında, yeni yaşına özel olarak kendi alanlarında başarılı ve ilham veren kadınlara yer verdiği “25 İlham Verici Kadın” adlı bir kitap yayınladı.

25 ilham verici kadın, mesajlarını paylaştı

1679571406_Mastercard_Paha_Bicilemez_Platformu_25._yilKadın liderlerin ve değişim yaratanların toplumu küresel ölçekte nasıl şekillendirdiğini anlatmak, gelecek nesillerle umut ve ilham verici mesajları paylaşmak amacıyla Mastercard ve Motivate Media Group iş birliğinde, ilham veren sanatçı, bilim insanı, düşünce lideri, politikacı ve girişimci kadınlardan oluşan bir anı kitabı hazırladı. Gürcü satranç efsanesi Nona Gaprindashvili, Japon astronot ve mühendis Naoko Yamazaki, Ukrayna Dijital Dönüşüm Bakanlığı'nda Avrupa Entegrasyonundan Sorumlu Bakan Yardımcısı Valeriya Ionan kitabın dikkat çeken isimleri oldu.

Proje hakkında kısa bir açıklama yapan Mastercard EEMEA Pazarlama ve İletişim Kıdemli Başkan Yardımcısı Beatrice Cornacchia, bu özel kitabın kendileri için saf sevginin temsili olmasının yanı sıra dünya çapında ilerlemeyi sağlayan ve topluma örnek kadınların ölümsüzleştiği bir kitap olduğunu da belirtti. Cornacchia, kitaptaki hikayelerin, cinsiyetleri ne olursa olsun tüm okuyucuları tutkularının peşinden gitmeye teşvik etmesini, toplum üzerinde olumlu bir etki yaratmasını ve gelecek nesillere ilham vermesini umut ettiklerini de sözlerine ekledi.


5,0/(1)
28 Mart 2023 Salı
Yorum (0)


Yorum Yazınİçerik hakkında ki düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.


Kategori'ye Ait Diğer Haberler