SÜTAŞ, BUZU İLE KADINLARA DESTEK OLUYOR

Kategori : Gıda
Oluşturma Tarihi : 25 Kasım 2020 Çarşamba

Sütaş, 45.yıl iletişim kampanyasının sevimli kahramanı Buzu ile bir yandan çocukları sevindirirken, diğer yandan da iş gücüne aktif ya da düzenli katılımı olmayan kadınların hayatına dokunuyor. Türkiye’nin dört bir yanındaki kadınlar, çocuklar için ördükleri Buzu’lar sayesinde, özellikle pandemi döneminin zor koşullarında aile bütçelerine katkıda bulunarak, ekonomik ve sosyal olarak kendilerini daha güçlü hissediyorlar.

SÜTAŞ, BUZU İLE KADINLARA DESTEK OLUYORSüt ve süt ürünlerinin sevilen markası Sütaş, 45. yıl reklam filminin sevimli kahramanı Buzu ile çocukları mutlu ediyor. Hem de bu mutluluğa giden yolun taşlarını, iş gücüne aktif ya da düzenli katılımı olmayan kadınlara ek gelir sağlayan anlamlı bir projeyle döşüyor.

Buzu, Türkiye’nin dört bir yanındaki kadınların el emeği, göz nuru ile hayat buldu ve çocuklarla buluştu. Sütaş tarafından malzemeleri kendilerine ulaştırılan 2.045 örgü seven kadın, ördükleri Buzu’lar ile bu dönemde aile bütçelerine katkıda bulundu. Buzu’ları sevgiyle örerek kendilerini daha iyi hissetmelerinin yanı sıra, pandemi döneminin zorlu günlerinde kendi paralarını kazanmanın da mutluluğunu yaşadılar.

Sütaş, online alışveriş sitesi Sütaş Market’ten (https://sutas.market/) ‘her 200 TL üzeri’ alışverişe, el emeği göz nuru ile üretilen Buzu’ları hediye etmeye devam ediyor. Buzu’ları alanlar, çocuklarını sevindirmenin mutluluğunu yaşarken, bu sosyal sorumluluk projesine katılan kadınları da desteklemiş oluyorlar.


0/(0)
25 Kasım 2020 Çarşamba
Yorum (0)


Yorum Yazınİçerik hakkında ki düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.


Kategori'ye Ait Diğer Haberler