BOSCHTERMOTEKNOLOJİ’DEN, “YEŞİL YAŞAM KAHRAMANLARI” PROJESİ

Kategori : İklimlendirme
Oluşturma Tarihi : 19 Mart 2022 Cumartesi

Toplumsal cinsiyet eşitliğine önem veren ve kadınların eşit koşullarda üretim süreçlerine katılmalarının ekonomik ve sosyal yaşamın sürdürülebilirliği açısından bir gereklilik olduğuna inanan, BoschTermoteknoloji, kadın teknisyen sayısını arttırmak amacıyla yeni bir farkındalık projesini hayata geçiriyor. “Yeşil Yaşam Kahramanları” adını verdiği proje ile hem kadın istihdamını desteklemeyi hem de servis kalitesini daha da yükseltmeyi hedefliyor.

İklimlendirme sektörünün öncü markalarından BoschTermoteknoloji, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde başlattığı ‘Yeşil Yaşam Kahramanları’ projesiyle sektöründe ‘erkek işi’ olarak bilinen servis teknisyenlik mesleğine kendi eğitim süreçlerinden geçireceği kadın işgücünü kazandırmayı hedefliyor. Bu proje ile kendisi için çok önemli olan ve yıllardır yatırım yaptığı sektörün gelişimini bir adım öteye taşıyacak olan BoschTermoteknoloji, toplumsal cinsiyet eşitliğine verdiği önem doğrultusunda ekonomik ve sosyal yaşamın sürdürülebilirliği açısından kadınların eşit koşullarda üretim süreçlerine katılmalarına da destek vermeye devam edecek.

BoschTermoteknoloji Türkiye, Ortadoğu ve Kafkasya Satış Genel Müdürü Kıvanç Arman, müşteri yolcuğunu mükemmelleştirmek için yaptıkları projelerden biri olan ve kadın teknisyensayılarını artırarak servis kalitesini daha da yükseltmeyi hedefledikleri Yeşil Yaşam Kahramanları projesine, 2022 yılında başlamaktan dolayı çok gururlu olduklarını ifade etti.


0/(0)
19 Mart 2022 Cumartesi
Yorum (0)


Yorum Yazınİçerik hakkında ki düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.


Kategori'ye Ait Diğer Haberler