GALATASARAY VE HEPSİBURADA KADIN FUTBOL TAKIMI İÇİN İŞBİRLİĞİ YAPTI

Kategori : SPOR
Oluşturma Tarihi : 07 Aralık 2021 Salı

Hepsiburada, Galatasaray Spor Kulübü ile yeni bir işbirliğine imza attı. Hepsiburada, kadınların hayatın her alanında sahada olması için attığı adımlara bir yenisini daha ekledi. Bu işbirliği ile Galatasaray Hepsiburada Kadın Futbol Takımı yeşil sahalara fark yaratmak için çıkacak.

GALATASARAY VE HEPSİBURADA KADIN FUTBOL TAKIMI İÇİN İŞBİRLİĞİ YAPTITicaretin dijitalleşmesine öncülük etmek ve sürdürülebilir bir ekonomik büyüme için girişimcilikten istihdama, eğitimden sanata kadınların her alanda “sahada olması” için farkındalık yaratan çalışmalar yapan Hepsiburada, Galatasaray Kadın Futbol Takımı’nın isim sponsorluğunu üstlenerek önemli bir iş birliğine imza atıyor. Hepsiburada, bu sezon yeniden kurulan Galatasaray Spor Kulübü Kadın Futbol Takımı’na ismini verdi. Hepsiburada ile Galatasaray Spor Kulübü’nün birliktelikleri, 7 Aralık Salı günü atılan imzalarla resmiyet kazandı. Ali Sami Yen Spor Kompleksi Nef Stadyumu’ndaki imza töreni, Hepsiburada Strateji Grup Başkanı Mutlu Erturan ile Galatasaray Spor Kulübü İkinci Başkanı Ali Polat Bengiserp ve Galatasaray Yönetim Kurulu Üyesi Başak Karaca’nın katılımıyla gerçekleştirildi.

GALATASARAY VE HEPSİBURADA KADIN FUTBOL TAKIMI İÇİN İŞBİRLİĞİ YAPTI“Kadınlar ve kız çocuklarının spora katılmasını destekliyoruz”

Başlattıkları işbirliğinin bu güne kadar attıkları adımların bir devamı olduğunun altını çizen Hepsiburada İş GeliştirmeGrup Başkanı Mutlu Erturan kurucularının başarılı bir kadın girişimci olmasından gurur duyduklarını ifade etti. Kadınların işgücüne, ticarete, eğitime, sanata, spora katılımını; kısacası kadınların, hayatın her alanında “sahada” olmasını ilk günden bu yana desteklediklerini belirten Erturan sözlerine şu şekilde devam etti: “Bunun dengeli bir ekonomik büyüme ve toplumsal gelişim için bir gereklilik, bir zorunluluk olduğunu düşünüyoruz. Şimdi de kadınların hayatın her alanında “sahada olması” için attığımız adımları, Türkiye’nin en köklü spor kulüplerinden Galatasaray Spor Kulübü ile yaptığımız bu işbirliği ile yeşil sahalara taşıyoruz. Galatasaray Hepsiburada Kadın Futbol Takımının İsim Sponsoru olarak markamızı da bu harika takıma isim olarak veriyoruz. Böylece kadınların ve kız çocuklarının spora katılımlarını desteklemeyi hedefliyoruz. Bu adımı Türk futbolunun mihenk taşlarından olan Galatasaray Spor Kulübü ile başlatmaktan dolayı ayrıca mutluyuz. İşbirliğimiz hayırlı olmasını diliyorum.”

GALATASARAY VE HEPSİBURADA KADIN FUTBOL TAKIMI İÇİN İŞBİRLİĞİ YAPTI“Galatasaray’ın bu imkana sahip olmasına ve ismimizi birlikte kullanmanın mutluluğunu yaşıyoruz”

Kadınların Galatasaray içindeki varlığına her zaman inandıklarını ve güvendiklerini belirterek sözlerine başlayan Galatasaray İkinci Başkanı Ali Polat Bengiserp ise: “Galatasaray Kadın Basketbol, Galatasaray Kadın Voleybol takımından sonra önemli bir eksiğimiz olan Galatasaray Kadın Futbol takımını yarattık. Bu süreçte destekçiler bizler için çok önemli ve isim sponsorumuz Hepsiburada’ya teşekkür ediyorum. Galatasaray’ın bu imkana sahip olmasına ve ismimizi birlikte kullanmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Süperlige girecek Galatasaray Hepsiburada Kadın Futbol takımımıza güveniyor ve başarılar diliyorum” dedi.

GALATASARAY VE HEPSİBURADA KADIN FUTBOL TAKIMI İÇİN İŞBİRLİĞİ YAPTIYaptığı konuşmada, kadınların desteklenmesi konusundaki hassasiyete dikkat çeken Galatasaray Yönetim Kurulu Üyesi Başak Karaca, Hepsiburada’nın kadınları destekleyen çalışmaları ile her zaman öne çıkan çıktığını ifade etti. Galatasaray’ın güvenilir, ilham veren, değer katan, cesaret değerleriyle Hepsiburada markasının değerlerinin çok güzel örtüştüğünün altını çizen Karaca, “Hepsiburada Galatasaray Hepsiburada Kadın Futbol Takımı’nın da büyük bir başarıya imza atacağına inanıyoruz” diyerek sözlerini tamamladı.

Hepsiburada, kadınların sahada olması için çalışıyor

Başarılı bir kadın girişimci olan Hepsiburada Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Hanzade Doğan’ın vizyon ve felsefesiyle, Türkiye’de kadınların ekonomiye katılımlarını desteklemek için çalışmalar yürüten Hepsiburada, bu bağlamda en güçlü desteğini 2017’de hayata geçirdiği Girişimci Kadınlara Teknoloji Gücü Programı ile verdi. Bu program kapsamında, bugüne kadar 24 bin girişimci kadın, 65 kadın kooperatifi ve 15 sivil toplum kuruluşuna destek oldu. Girişimci kadınlar ve kadın kooperatiflerine ürün geliştirme, markalaşma ve finans gibi 9 farklı dalda eğitimler sunan proje ile Hepsiburada’nın iş ortakları arasında kadınların oranı %6’dan %25’e yükseldi.

Hepsiburada, hayatın her alanında olduğu gibi sanatta da kadınların varlığının güç kazanmasına destek olmak için, yeni platformu SanatBurada ile16. Contemporary İstanbul kapsamında 15 kadın sanatçının eserlerinden oluşan Akrasia Sergisi’nin ev sahipliğini yaptı. Hepsiburada çalışanlarının, yaklaşık %50’si kadınlardan oluşuyor.


0/(0)
07 Aralık 2021 Salı
Yorum (0)


Yorum Yazınİçerik hakkında ki düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.


Kategori'ye Ait Diğer Haberler