Biz Kimiz?

Bir kadın girişim hikayesi olarak kısa bir süre önce başlayan yolcuğumuzun, kadın dostu bir harekete dönüşmesi hiç de zor olmadı. Bir süredir markalar ve kadınlar arasında özel bir bağ olduğu üzerinde yoğunlaşıp, bu konuda markaların duyarlılık hareketleri mercek altına almaya karar verdik. Belki bir elçi, belki bir vesile belkide duyarlılık adına yapılan güzelliklerin bekçisi olacağımıza inanıyoruz. Kadına dair yapılan güzelliklerin sayısının artmasına bir oranda destek olmak, yaşamlara dokunmak üzere yola çıktık. Ardından yüzlerce dost marka, binlerce kadın, birbirinden güzel projelerin buluştuğu bir platform haline geldik. Yayına girdiğimiz 26 KASIM 2020'den sonra neler olacağını hep birlikte izlemeye var mısınız?

 

logo

 

Manifesto

logo

Gücünü kadından alan, tüketicisi kadın olan, kadın istihdamına, eğitime, tolumsal fırsat eşitliğine, kadın girişimci desteklerine katkıda bulunan ve ekonomide daha fazla kadın diyen markaların sosyal sorumluluk projelerinin kadınlarla buluşma platformu. Bu buluşmada; tüketicisinden aldığı güç ile daha büyük  projelere yüreklenen şirketler, kuruluşlar ve  gerçekleştirdikleri farkındalık hareketleri ile güçlü yarınlar için kadınlar ve KADIN DOSTU MARKALAR bir araya geliyor.

Etkinlik Takvimi

26 Kasım'da yayına giren sayfamızda sosyal sorumluluk bilinciyle hareket edip, özel projeler geliştirmiş, kadına güç vermiş, yol göstermiş, ilham olmuş kadın dostu markaların birbirinden özel çalışmaları kadınların beğeni ve bilgilerine bu platformdan paylaşılmaya başladı. 26 Kasım - 1 Mart tarihine 20 kategoride 100 proje birçok platformdan kadınların beğenisine sunulacaktır. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü gerçekleşecek özel bir gecede bir araya gelecek kadın dostu markalar kadınlarla buluşacak.

logo

Bize Ulaşın