İnternet Haberciliği

Kadın Dostu Markalar Platformu olarak, kadın gücünü görünür kılmayı, dezavantajlı grupların güçlenmesini ve desteklenmesini, toplumsal cinsiyet eşitliği bilinci düzeyinin gelişmesini amaçlayan bir misyona sahibiz. Toplumda kadınların hayatlarını iyileştiren, onların ihtiyaçlarını anlayan ve değerlerine saygı gösteren markaları bir araya getirerek, toplumsal etki yaratmayı hedefliyoruz.

Bu doğrultuda, platformumuzda yer almanızı ve iş birliği fırsatlarını değerlendirmenizi içtenlikle arzuluyoruz. Kadınların yaşamlarını olumlu yönde etkileyen, eşitlik bilincini güçlendiren çalışmalarınız, ürün ve hizmetleriniz, sürdürülebilirlik ve farkındalık adına gerçekleştirdiğiniz projelerinizle platformumuzda yer alarak, markanızın kadın dostu yaklaşımını ve değerlerini daha geniş bir kitleye duyurma fırsatı elde edeceğinizden eminiz. Böylece, toplumumuzun daha adil ve eşit bir geleceğine katkıda bulunmayı amaçlıyoruz.

İletişim FormuSoru, öneri, reklam ve yayıncılık hizmetleri için günün her saati iletişim maillerinden ya da iletişim formundan bize yazabilirsiniz. Taleplerinize en kısa sürede yanıt vereceğiz.

start

durdur
Geri bildirimi nasıl yapmamızı istersiniz?
Dilediğiniz kanaldan sizinle iletişim sağlayabiliriz.
İyiliğe Bir İlmek İle İlgili Diğer Haberler