Proje Danışmanlığı

Kadın Dostu Markalar Platformu olarak, kadın gücünü görünür kılmayı, dezavantajlı grupların güçlenmesini ve desteklenmesini, toplumsal cinsiyet eşitliği bilincinin artmasını hedefleyen bir misyona sahibiz. Bu yönde farkındalık anlayışıyla hareket eden markalarımızın, bu hedefe ulaşmamızda kilit bir rol oynadığına inanıyoruz. Kurumsal markalarımızla proje iş birlikleri kapsamında bir araya gelip, bu yönde atılan adımların sayısını arttırarak, toplumu ve dünyamızı daha adil, daha güzel yaşanılabilir bir düzende yeniden inşa edebileceğimize inanıyoruz.

Platformumuz, kadınların hayatlarına olumlu etki sağlayan ve eşitlik bilincini güçlendiren farkındalık projeleri gerçekleştirmekte ve bunlara destek sağlamaktadır. Sizin markanızın da bu alanda yapabileceği birçok katkı olduğuna inanıyoruz.

Siz de Kadın Dostu Markalar Platformu olarak yürüttüğümüz bu anlamlı projelere destek vermek ve markanız ile iş birliğinde geliştireceğimiz farkındalık projelerinizle topluma olumlu bir etki yapmak için bizimle iş birliği yapmaya davetlisiniz...

İletişim FormuSoru, öneri, reklam ve yayıncılık hizmetleri için günün her saati iletişim maillerinden ya da iletişim formundan bize yazabilirsiniz. Taleplerinize en kısa sürede yanıt vereceğiz.

start

durdur
Geri bildirimi nasıl yapmamızı istersiniz?
Dilediğiniz kanaldan sizinle iletişim sağlayabiliriz.
İyiliğe Bir İlmek İle İlgili Diğer Haberler