Sosyal Sorumluluk Projeleri

İyiliğe Bir İlmek Oyuncak Kumbarası

Kadın Dostu Markalar Platformu’ nun 6 Şubat büyük deprem felaketinin ardından “Kadınlara Umut, Çocuklara Mutluluk” mottosuyla yola çıktığı “İyiliğe Bir İlmek-Oyuncak Kumbarası” ile Kadın Dostu Markalar Platformu üyeleri, gönüllüleri ve projeye destek veren markalarıyla bir araya geliyor. Proje kapsamında her yıl 23 Nisan haftasında HATAY’a umut ve mutluluk taşımak üzere İYİLİĞE BİR İLMEK PROJESİ kapsamında oluşturulan OYUNCAK KUMBARASI kurumsal markaların destekleriyle doluyor. Hatay’ın güçlü kadınlarının ürettiği binlerce AMİGURUMİ oyuncak ile dolan OYUNCAK KUMBARASI, üreten kadınlarına umut, bölgenin çocuklarına mutluluk olmaya devam ediyor.

Kadın Dostu Markalar Platformu’nun Eşitlik, Çeşitlilik, Hakkaniyet temelinde hayata geçirdiği projelerden biri olan, 6 Şubat 2023 depremlerinden çok kısa bir süre sonra bölgedeki kadın ve çocuklar odağında tasarladığı ve “Kadınlara Umut, Çocuklara Mutluluk” mottosuyla yola çıktığı İyiliğe Bir İlmek Projesi, İskenderun ve Belen’de oluşturulan atölyelerle kadınlara istihdam sağlamaya devam ediyor.

İyiliğe Bir İlmek Atölyesi – HATAY

Kahramanmaraş merkezli ve 11 ilde olumsuz, yıkıcı etkileri olan 7.8’ lik deprem felaketinin ardından bölgedeki kadın ve çocuklara odaklandığımız, onların iyileşmeleri ve mutluluğu için, bölgedeki kadın gücünün desteklenmesi ve üreterek bir anlamda depremin yaralarını iyileştirmek amaçlı Mart 2023’ de başlayan projemiz İYİLİĞE BİR İLMEK Projesi kapsamında bölgede önemli bir kalkınma hareketine dönüştü.

HATAY ve BELEN’ de oluşturduğumuzİYİLİĞE BİR İLMEK ATÖLYELERİ’ n de oluşturduğumuz örgü gruplarımız ile 2023 yılından beri kurumsal markalarımızın BEZ ÇANTA, ANAHTARLIK, BROŞ, KESE, BOZUK PARA CÜZDANI… gibi çok sayıda promosyon, hediyelik ve kurumsal ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Sizlere de bu anlamda davet ettiğimiz, 120’nin üzerinde üreten kadınımızın keyifle üretim yaptığı İYİLİĞE BİR İLMEK ATÖLYELERİMİZDE görev alan yetenekli kadınlarımızın el emeği ürünleri ile özel gün hediyelikleriniz için güzel bir alternatif sunmayı ve markanızla birlikte de bölgedeki çocuklarımızın yüzüne gülümseme, kadınlarına mutluluk olmayı çok anlamlı buluyoruz

Güvenli Adımlar

Kurumsal markalarımızla belirlediğimiz dezavantajlı bölgelerde kız çocuklarının eğitim düzeyini arttırmak, eğitim hayatını desteklemek, eğitimde fırsat eşitliği meslek liselerinde eğitim alan Kız Meslek Liseleri öğrencileri başta olmak üzere gençlere vizyon programları ve kurumsal staj programları iş birlikleri sağlamak üzere sizleri de projemize katkı vermeye davet ediyoruz. Bölgenizde veya devam eden projemiz kapsamında anlaşmalı eğitim kurumlarında sizlerin katkı ve iş birlikleriyle vizyon programları gerçekleştirebiliriz.

İletişim FormuSoru, öneri, reklam ve yayıncılık hizmetleri için günün her saati iletişim maillerinden ya da iletişim formundan bize yazabilirsiniz. Taleplerinize en kısa sürede yanıt vereceğiz.

start

durdur
Geri bildirimi nasıl yapmamızı istersiniz?
Dilediğiniz kanaldan sizinle iletişim sağlayabiliriz.
İyiliğe Bir İlmek İle İlgili Diğer Haberler