MELEK YILMAZ

Oluşturma Tarihi : 20 Nisan 2023 Perşembe


Sigorta sektörünün, iş yapısında dijitalleşmeyi önceleyen, genç ve önemli aktörlerinden Aveon Global Sigorta IT & Dijital Süreç Yönetimi Genel Müdür Yardımcılığına Melek Yılmaz atandı.

15 yılı aşkın süredir birçok şirkette ana süreçlerin dijital dönüşümü ve değişim yönetimi alanında işlere imza atan Melek Yılmaz en son HDI Sigorta da görev aldı. Son 3 yıldır İTÜ Çekirdek Insurtech dikey programında startup’lara mentorluk yapmakta olan Melek Yılmaz, evli ve bir çocuk sahibi olup iyi derecede İngilizce biliyor. İş deneyimi boyunca, Core Sigortacılık Dönüşüm Projesi, Kadın Acenteler Programı, Yapay Zeka Projeleri, İTÜ Çekirdek Insurtech Startup Mentorluğu, İş ve Bilgi Teknolojileri Hizmet Sürekliliği Projesi (ITSCM) Felaket Kurtarma ve Acil Eylem Kriz Yönetimi, Organizasyonel Çevik Dönüşüm Programı gibi  kilometre taşı denilecek projelerde yer aldı.

Sigorta sektörünün ve şirketlerin dijital dönüşümü tabana yaymasını amaçlayan birçok projeyi hayata geçirmeyi hedefleyen Aveon Global Sigorta, ilerleyen günlerde Melek YILMAZ öncülüğünde sektörde fark yaratmayı amaçlıyor. Acente dostu şirket olduğunu her fırsatta ve platformda dile getiren Aveon Global Sigorta IT ve Dijitalleşme süreçlerinde acenteleri de dahil ederek sektöre yeni vizyon getirme hedefinde.0/(0)
20 Nisan 2023 Perşembe
Yorum (0)


Yorum Yazınİçerik hakkında ki düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.


Kategori'ye Ait Diğer Haberler