VİP AHMET “PAYLAŞARAK BÜYÜYORUZ” SLOGANIYLA GÜN GEÇTİKÇE BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR

Oluşturma Tarihi : 01 Aralık 2020 Salı

“Biz üretime kadınların öneri ve görüşleri ile yön veriyoruz. Onları dinleyerek ürettik ve şimdi birlikte satıyoruz.”

İş dünyasında kadın gözünün ve fikrinin ne kadar kıymetli; yorumları ve yönlendirmelerinin de ne kadar ufuk açıcı ve yönlendirici olduğunun bir kanıtı olan Vip Ahmet, kadınları dinledi, anladı ve şimdi onlarla marka yolculuğunda emin adımlarla yürümeye devam ediyor.

Ahmet Çakıcı 30 yıldır ev ve mutfak ürünleri sektöründe gerek üretim yaparak gerek çeşitli üreticilerle birlikte projeleri yöneterek ticari hayatını sürdürüyor.

VİP AHMET “PAYLAŞARAK BÜYÜYORUZ” SLOGANIYLA GÜN GEÇTİKÇE BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR

Ulusal ve yerel zincir mağazalarda bir çok başarılı projeye imza atan Çakıcı, ev ve mutfak eşyaları sektöründeki bu yolculuğuna 2019 yılı başından itibaren deVip Ahmet markasıyla devam ediyor.

Vip Ahmet, tamamen sosyal medya üzerinden yapmış olduğu projeleri kitlesi ile paylaşıp daha sonra da yapacağı projeler ve üretmek istediği ürünler konusunda fikir alışverişi yaparak Türkiye’nin her kesiminden, her köşesinden kadıVİP AHMET “PAYLAŞARAK BÜYÜYORUZ” SLOGANIYLA GÜN GEÇTİKÇE BÜYÜMEYE DEVAM EDİYORnların sesine kulak vererek ortaya çıkmış bir marka hikayesine sahip.

Marka yolculuğunda ön plana çıkan ürünleri arasında yer alan VİP Set’e de kadınların talepleri üzerine farklı özellikler eklenmiş. Kadınların talepleri ve yönlendirmeleri üzerine geliştirdiği, temizlikte kovalarında pis ve temiz suyun farklı haznelerde birikiyor olması da özellikle Covid-19 salgını sürecinde hijyen açısından kadınların beklentilerini karşılıyor.

VİP AHMET “PAYLAŞARAK BÜYÜYORUZ” SLOGANIYLA GÜN GEÇTİKÇE BÜYÜMEYE DEVAM EDİYORüzerine satış kanalını kadınlar üzerine kurguladı.

100 Kadınla Başlayan Yolculuk 1.000’lerce Kadınla Devam Ediyor

Ahmet Çakıcı, marka olma yolculuğunda, fikirleri ve yorumlarıyla Vip Ahmet’in yanında olan kadınlara teşekkür etmek ve onların fikirleri ile üretime değer katmalarının devam etmesini sağlamak istiyordu. Bunun bir yolunun sosyal medya olduğunu düşünerek hesabından paylaştığı marka olma yolunda kendisine ilk adımı attıran kadınlara “Bu ürünü satmak isteyen kardeşlerimiz benimle iletişime geçsin.” mesajı bu fitilin ateşleyeni oldu. Kadını üretime ve satışına dahil eden Vip Ahmet bu mesajı ile kitlesini de gün be gün arttırdı.

Mesajı yayınladığı anda ürünlerini satmak isteyen kadınlardan geri dönüşler başlıyor. Bu dönüşler üzerine, ürünleri, kadınlara toptan fiyatından vermesinin ardından kadınlar da bu ürünleri eş-dost ve çevrelerine satmaya başlıyor. Halka gitgide büyüyor. Bu şekilde, 100 kadın ile başlayan satış zinciri, bugün 1.000’lerce kadını bulmuş durumda. 1-2 koli gelen siparişler, önceleri evlerin bir odalarında yer bulurken sonraları depoları doldurmaya başlıyor. Vip Ahmet, kimi mağazasını açmış, kimisi açma yolunda ilerleyen kadınlar ile emin adımlarla marka yolculuğuna devam ediyor.

VİP AHMET “PAYLAŞARAK BÜYÜYORUZ” SLOGANIYLA GÜN GEÇTİKÇE BÜYÜMEYE DEVAM EDİYORdiyerek sözlerini tamamladı.

Kadının ekonomiye daha fazla dahil edilmesi gerektiğinin en güzel kanıtlarından bir tanesi olan bu markalaşma öyküsü, toplumun her kesiminde, kadına dair yapılabilecek çok şey olduğunu ortaya koyuyor.

“PAYLAŞARAK BÜYÜYORUZ” Sloganıyla Gün Geçtikçe Büyümeye Devam Ediyor

Vip Ahmet “#Paylaşarak Büyüyoruz” sloganıyla çıktığı yolda, kaliteli ürün, kaliteli hizmet, uygun fiyat prensibini devam ettirerek müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaya özen gösteriyor. Müşterileriyle yapacağı fikir alışverişleriyle ürün çeşidini artırarak yoluna, emin adımlarla devam ediyor.

VİP AHMET / Esra CAVDAR ( ESRA’NIN GANİMETLERİ) 

Ben bu hikayenin en başında yerini alanlardanım. Ahmet Ağabeyin deyimiyle ilk göz ağrısıyım…

2015 yılından beri Vip Ahmet ağabeyimi sosyal medyada yakın takipteyim. Onu ilk keşfeden kişilerden biri olarak zincir mağazalardan üretim fazlası ürünleri alarak satmaya başlamıştım. Onunla tanıştığım ve çalıştığım için çok şanslıyım. Bugüne dek onunla birlikte büyümekten oldukça mutluyum.

2016’da bir ürün ile başlayan satış macerası bugün benim için de bir tutkuya dönüştü. Daha önce hiç çalışmamıştım; KDV hesaplamayı dahi bilmiyordum. Ahmet Ağabey’den çok şey öğrendim. Ticareti, müşteri edinmeyi ve müşteri memnuniyeti adına çok şey…

Bugün ciddi bir kitlem var ve satışlarım çok iyi gidiyor.

Vip Ahmet ailesinin bir parçası olduğum için çok şanslı hissediyorum.

VİP AHMET BEYLİKDÜZÜ / Meltem ÖZAYDIN

Tesadüf eseri, “Yurt dışında üretilen ve henüz ülkemizde üretilmemiş bir ürünü, biz burada üretebilir miyiz?” sorusunu sosyal medyada sormamla Vip Ahmet ağabeyle tanıştım. Hiç tanımadığım bir kişinin fikrime önem vermesi beni Vip Ahmet markasına daha markalaşmadan bağlamış oldu. Ürünün ilk ithal edilip biz ev hanımlarına satışa çıkması ileAhmet ağabeye ilk ulaşan kadınlardan biriyim. İlk önce kendim ve çevrem için siparişler vermeye başladım. İnstagram üzerinden bir sayfa açarak satışa başladım; aldığım siparişler ile olay farklı bir boyut kazandı.

Hayatında hiç çalışmamış bir kadın olarak, kısa sürede kendi arabamı alabilecek kadar para kazandım.

Birbirimizi yakından tanıma fırsatımız olmasa dahi değişik bir bağ oluştu ve kendimi Vip Ahmet ailesi içinde buldum.

VİP AHMET ANKARA / Esra DAYANIK

Uzun yıllar özel sektörde çeşitli markalar için mağaza yöneticiliği yaptım ancak çalışma saatleri ve zor şartları sebebiyle ve kızımı da büyütmek için işten ayrıldım.

İnstagramda çok değerli bir dostumun bir yorumuyla karşılaştım. Yorumda: “Sen üretirsen alırız abi…” diye yazıyordu. Bu yorumla başlayan merakım, Vip Ahmet’i keşfedip onu takibe almamla sonuçlandı. İnsanların yazdığı güzel yorumlar ise güvenimi arttırdı.

Sayfasında, kadınlar için bir proje geliştireceğini okumuştum; bu çok ilgimi çekmişti. Evde oturan ama çalışmak isteyen kadınlar için bir ekmek kapısı oluşturuyordu. Konya’ya geleceğini yazmıştı bir gün hesabında ve onunla o sayede tanışma fırsatı buldum.

1 kişi ile açtığım instagram sayfam @ESRANIN_HAZİNESİ,Ahmet Ağabey’in beni satış bayisi listesine eklemesiyle çok hızlı büyüdü.O gün küçük siparişler ile Konya’da başlayan satış hikayem, Ankara’da mağaza açmaya kadar ilerledi. Bugün pandemide bile hem mağazamın, hem evimin ihtiyaçlarını karşılayabiliyorum. Pandemi sonrasında mağazamızı büyütmek hedeflerim arasında.

Ahmet Ağabey, doğal, samimi ve içten biri ve bize güven veriyor.Ona duyulan güven ilebugün ön sipariş ile ürün satabiliyoruz. Vip Ahmet ile ve Ahmet Ağabey ile iyi ki yollarımız kesişmiş. İyi ki Vip Ahmet ailesinin bir ferdiyim.

VİP AHMET BAHÇELİEVLER / Emel ERÇAKIR

Eşim ve ben edebiyat öğretmeniydik. Sabahları öğrencilerime giderken kızımı ağlayarak bırakmak bana çok zor geliyordu. Onu bırakmadan yapabileceğim bir iş aradığım dönemde Ahmet Ağabey ile yollarımız kesişti. Ürünlerini almak için takip ediyorken, kendisine inancım ve samimiyetine duyduğum güven ile cesaretimi toplayıp, katıldığı bir etkinlikte onu ziyarete gittim. Tanıyınca güvenim ve inancım daha da arttı. O gün, “Böyle bir işe gireceksem Ahmet Ağabey ile girmeliyim.” dedim.İş bugün hayal ettiğimden de daha faklı bir boyut kazandı.

Mesleğimi bırakıp bu işe girdim ve şimdi kızım yanımda, paramı kazanıyorum.  Evimizin tüm ihtiyaçlarını sağlayıp geçiniyoruz.Çok yakın zamanda da bir dükkan açmayı hedefliyoruz. 

Vip Ahmet ile iyi ki bu güzel yola girmişim.

VİP AHMET İZMİR / Halime ÖZBAKAN

Bazı ürünlerini çok beğenip almıştım, sonra markayı takibe aldım ve başka ürünleri de ilgimi çekti. O gün ben de bu ürünleri alıp satabilirim dedim ve karar verdim. Ahmet Ağabey ile de iletişime geçtim, ürünleri toptan aldım ve instagramda bunun için bir sayfa açtım. Cebimde 10 TL bile param yokken güne girip gün parasını sermaye yaptım ve ilk siparişimi verdim. Ufak ufak satışlarım başladı; İzmir içi teslimatları toplu taşıma kullanarak pazar arabamla yaptım. Koliler çoğaldıkça otobüsler almamaya başladı. Bazı yerleri yaya olarak gitmek zorunda kaldığım oldu. Mayıs ayında başlayan bu maceramız Eylül ayında aracımı almamla devam etti. Yarısını peşin ödeyip diğer yarısını taksitlendirdim. Şimdi hem taksitlerimi ödüyor, hem geçimizi sağlıyoruz.

Ahmet ağabeye gelince o öyle bir insan ki, araba aldığımı ve yarısını taksitlendirdiğimi söylediğimde bana öyle bir mesaj gönderdi ki bunu bazen kanından canından olan söylemez: “ Taksitlerde sıkışırsan haberim olsun!”

Allah razı olsun; bize öyle bir ekmek kapısı açtı ki!.. Üstüne bir de ağabeyliği; biz kadınlara güç veriyor.


4,0/(5)
01 Aralık 2020 Salı
Yorum (25)


Yorumlar

Ahmet abiyi 3 sene oldu burdan tanıdık işinin urunlerinin arkasinda hiç bir sorunu geri çevirmez gerçekten bir abi gibi evimize çaya gelse yabancilamayiz yani o kadar eşi kardeşim annem hepimiz çok severiz onu ürünlerine diyicek yok zaten kendi o kadar seviyor ki urunlerini ben kendim kullanırken daha özenli kullaniyorum bu ürün ne emeklerle yapıldı hor kullanma diye yani iyi ki Ahmet abimiz var daha çok şeyler uretip bizim hayatimiza dokunacak. Bol kazanclar Ahmet Abim.


02 Haziran 2021 Çarşamba 02:10
Ayşenur
Ayşenur

Ayşenur hanım çok teşekkür ederim ne mutlu banaki sizlerin sevgisini güvenini kazanmışım. İyiki varsınız.

02 Haziran 2022 Perşembe 02:13
Ahmet Çakıcı
Ahmet Çakıcı

Sayfanin adini okudugumda dedimki VIP AHMETten baska kadin dostu marka var midir? Oyle guzel uymuski sayfaya kendisini yillarca severek takip ediyorum. Ürünleri biz kadinlara sorarak gelistiriyor ve iş hayatina tesvik ediyor. Sadece ben kazaniyim demedi herkese el verdi. Hayranlikla izliyorum heyecanla her gun bugun yeni bir story atmismi diye bakiyorum. Ahmet abiyi ilk gordugumde paylastiklarina hep satmıyorum fikir amacli paylasiyorum yazıyordu devamlı. Kadinlar ona o kadar guvendiki sen sat senden alalim diye israr etti ve oda kirmadi ve satmaya basladi. Gozumuz kapali urettiklerini aliyoruz cunku urununun arkasinda duruyor. Düşününki a101den sattigi kulpu eksik mopu koskoca 101e götürdüğümde ilgilenmezlerken kendisine bir msj atmamla eksik parcayi gondermesi ışık hızı surmedi. Cesaret edebilsem bende kendisinin işortagi olmayi tanismayi cok isterdim. Basarilarinin devamini diliyorum. Onu tvlerde gazetelerde reklamlarda gormek istiyoruz. En iyi yerlere gelsin insallah


02 Haziran 2021 Çarşamba 02:10
Emel
Emel

Emel hanım çok teşekkür ederim. Sizlerin bana olan güvenini kaybetmemek için elimden geleni yapacağım. İyiki varsınız.

02 Haziran 2022 Perşembe 02:14
Ahmet Çakıcı
Ahmet Çakıcı

Ben ahmet beyi uzun zamandır takip ediyordum ve mobsetimizden çok istiyordum osmaniyede mağazası olmadığından teğmin edememiştim bir gün kısmet oldu a101 e gelen ürünlerini hepsinden aldım ve neden begendigim ürünlerin satışını yapmayayım diyerek ailemin desteği ile ahmet abiye mail yolu ile ulaştım sağolsun hemen yardimci oldu ve ürünleri toptan satın aldım osmaniyede ilk temsillerinden olmanın gururu ile yola başlamış oldum. Ve şuan müşterilerimin isteklerine cevap verebilmenin memnuniyetini yaşıyorum..
@VIP_AHMET_OSMANIYE


02 Haziran 2021 Çarşamba 02:10
Vıp Ahmet Osmanıye / Güzin Duman
Vıp Ahmet Osmanıye / Güzin Duman

Geçen gün aradın dükkan açmak istiyorum abi dedin o kadar mutlu oldum ki. Allah hepimizin yolunu açık etsin.

02 Haziran 2022 Perşembe 02:14
Ahmet Çakıcı
Ahmet Çakıcı

Vipahmet ailesine dahil olmadan önce 1 yıl kadar takip ettim baktım gördüm kadının herzaman destekçisi ve yaptığı işler başarılı ve gerçekten baylaşarak büyüyorlar.3 çocuk annesiyim ben kirada ve 1+1 evde oturuyorum elimde tek kuruş param yoktu borç aldım dedim yaparım ben bu ilk olarak aldığım borcumu kapattım ve al sat yaparak şuan kendimi döndürmeye başladım zamanla daha iyi olacak inşallah ve kazandığım her kuruş okadar bereketliki Teşekkürler Ahmet abi


02 Haziran 2021 Çarşamba 02:10
Vildan Taşçı
Vildan Taşçı

Vip Ahmet ürettiği kaliteli ürünlerin yanında özellikle kadınlarımıza sağladığı iş imkanı ile bu ödülü hak eden markaların başında geliyor.
Ürün tasarımı, ürün kalitesi, Samimiyeti, kurduğu sağlam iletişim ve ilişkileri VİP AHMET’in en büyük özellikleri.


02 Haziran 2021 Çarşamba 02:10
Burak Önder
Burak Önder

Ben Ahmet abiyi uzun zamandır takip ediyordum ilk olarak ithal mop seti getirdiğinde listeye adımı yazdırıp ürün almıştım bir buçuk yıl öncede vipahmet ailesine katılarak ürün satışı yapmaya başladım hedefim mağaza açmaktı ama pandemi girince ertemek durumunda kaldım sosyal medya ve internet sitemizden satış yaparak yolumuza devam ediyorum Allah yalumuzu açık etsin bu yolda Ahmet abiyle devam herzaman arkasındayız oda bizim arkamızda bunu bilmek bile yetiyor bize
@vip_ahmet_zehra


02 Haziran 2021 Çarşamba 02:10
Mehtap Şimşek
Mehtap Şimşek

Görmeden sevdiğimiz sosyal medya aracılığı ile tanıdığjmız iyi ki de tanıdık dediğimiz çok nadir insanlardan. Ürünlerini tereddüt etmeden alıyoruz vede şok beğeniyoruz. Hele bir de üretmesen önce bizlerden fikir alması yok mu…. 10 numara adam. İşinin hakkını veriyor. Müşterisinin ne istediğine odaklanıp en iyisini yapıyor. Yoku her daim açık olsun


02 Haziran 2021 Çarşamba 02:10
Betül
Betül

Görmeden sevdiğimiz sosyal medya aracılığı ile tanıdığjmız iyi ki de tanıdık dediğimiz çok nadir insanlardan. Ürünlerini tereddüt etmeden alıyoruz vede çok beğeniyoruz. Hele bir de üretmeden önce bizlerden fikir alması yok mu…. 10 numara adam. İşinin hakkını veriyor. Müşterisinin ne istediğine odaklanıp en iyisini yapıyor. Yolu her daim açık olsun


02 Haziran 2021 Çarşamba 02:10
Betül
Betül

Yıllardır bir mop arayışındayken Ahmet abinin mopunu gördüm tamam dedim tam istediğim mop yıllar sonra güzel kaliteli bir mop çıktı sipariş veriyim derken neden ben bunları satışını yapmayın hem kendim kullanırım hemde satarım en küçüğüm bebekti ve ben 3 çocukla dışarda çalışmam imkansızken vipahmetle tanışdım Allah ondan razı olsun bana evde iş imkanı ile güzel bir kapı açtı o kadar çok talep olduki okadar çok seven olduğu ki bu markayı iyiki önce Allah sonra Ahmet abim bana bunu nasip etti şükürler olsun iyiki vipahmet bünyesindeyim


02 Haziran 2021 Çarşamba 02:10
Gonca_Vip_Ahmet_Urunleri ( Gonca Gümüş
Gonca_Vip_Ahmet_Urunleri ( Gonca Gümüş

Vip_ahmetbursa
Ahmet abi ile tanışmamız iki sene öncesine dayanıyor.Önce bende herkes gibi ürünleri gördüm sonra bende yapabilir miyim diye düşünüp aileminde desteği ile çok çok küçük bir miktar ile bu işe başladım.
Bu süreçte Ahmet abinin her zaman destek olması tabii ki işimizi kolaylaştıran en büyük etken oldu.
Bursa da adım atmadığımız cadde sokak mahalle kalmadı.Herkese yetişmek için herkesi mutlu edebilmek için tabii ki çok çalışıyoruz.İyi ki Vip Ahmet ailesinin bir üyesiyim iyi ki böyle kocaman bir ailenin Bursa daki parçasıyım.
Kadın dostu denilince akla gelebilecek ilk isim birçok konuda tek isim Ahmet abidir benim için.
İyi ki var ve iyi ki o bizim abimiz…


02 Haziran 2021 Çarşamba 02:10
Vip_Ahmetbursa
Vip_Ahmetbursa

Yıllarca tek başıma baska islerle mücadele edip gelir kapısı sağlamaya çalışan bayanlardan biriyim bende.Aylarca takip edip bi an satis temsilcisi olmaya karar verdim.Hep bi kararsızdim maddi açıdan ama bi firmanın bu kadar urunlerine sahip çıkması Ahmet abinin müşterilerine surekli gorus halde olmasi benim beklememe gerek olmadığını gösterdi.Simdi ınstagram sayfamda satis yapiyorum.Cok da güzel ilerliyorum Cok şükür.Her sıkıntımız da bize yardımcı olan her daim arkasında duran tek firma bence.Iyi ki bu yola girmisim.Arkadaki koca ekip var bununda farkındayım. Hepsi severek isini yapiyor cani gönülden bizlere yardımcı oluyor.Iyiki bu yola girmişim. Nice başarılarınız olsun insallah @homedizayn_izmir


02 Haziran 2021 Çarşamba 02:10
Rabia Aydemir
Rabia Aydemir

Merhaba vıp ahmet mi tabiki derim muhtesem. Ürünlerini gözüm kapali alirim mopu ve saklama kaplarini kullanıyorum muhtesem ler cok memnunum insaallh daha basarili olur cunku o bize sormadan bir sey uretmiyor bizim istedigim sekilde üretiyor bende satisini yapmak isterdim ama cesaretim yok … ahmet abimiz daha cok cok uzun yıllara …..


02 Haziran 2021 Çarşamba 02:10
Ebru
Ebru

Merhabalar Ben Bursa’nın kestel ilçesinde satışa başladım. 5 ay gibi bir sure oldu. Gercekten urünunun arkasımda olan bir marka. Musterilerimin ürun devamlılığından çok memnun. Ufak bir sıkıntı olduğunda anında çözülüyor olmasından memnunlar. Benim maddi bir sıkıntım yokken bu işe girmeme çevremdeki çoğu insan çok şaşirdı. Neden, negerek, niçin,ler hep döndü. Fakat sonrasında kalite,yerli uretim,uygun fiyatı ve kararlilığı görunce Şukür şuanda çok iyi gidiyor. Gun gectikçe buyuyor sayfam ve satışlarımda artıyor. Kendi kendime iş kurmanın mutluluğunu yaşattığı için Ahmet abiye saygilarimi sunuyorum.


02 Haziran 2021 Çarşamba 02:10
Zeynep
Zeynep

Merhabalar Ben Bursa’nın kestel ilçesinde satışa başladım. 5 ay gibi bir sure oldu. Gercekten urünunun arkasımda olan bir marka. Musterilerimin ürun devamlılığından çok memnun. Ufak bir sıkıntı olduğunda anında çözülüyor olmasından memnunlar. Benim maddi bir sıkıntım yokken bu işe girmeme çevremdeki çoğu insan çok şaşirdı. Neden, negerek, niçin,ler hep döndü. Fakat sonrasında kalite,yerli uretim,uygun fiyatı ve kararlilığı görunce Şukür şuanda çok iyi gidiyor. Gun gectikçe buyuyor sayfam ve satışlarımda artıyor. Kendi kendime iş kurmanın mutluluğunu yaşattığı için Ahmet abiye saygilarimi sunuyorum


02 Haziran 2021 Çarşamba 02:10
@Vipahmetkestel
@Vipahmetkestel

Ahmet Abi diyorum çünkü gerçekten abi ilk iletişime geçerken bile abicim diye başlıyor cümlelere diğer üreticiler gibi değil cümle kurarken zorlanıyorum çünkü aklımdan fikrimden geçen cümleleri şuan dökemiyorum ama iyi ki VİPAHMET ailesi var yolun her daim açık olsun Ahmet abicim


02 Haziran 2021 Çarşamba 02:10
Elif
Elif

Kendimizi değerli hissettiren vipahmet ailesinde olmaktan gurur duyduğumu öncelikle belirtmek isterim. Çokbiliyoruzbiz sayfasını takip ederken ilk mopu orda gördüm Alev hanım bunu yapsa yapsa vipahmet yapar diye etiket yapmış kimmiş vipahmet diye tıkladım sayfanın en başına kadar inceledim meğer ben biçok ürününü kullanıyormuşum takip etmeye başladım kadınlara destek olup ürünlerinin satışını bizlere vereceğini duyurduğu günden itibaren vipahmet ürünlerinin satışını keyifle yapıyorum bu sayede çok güzel insanlar tanıdım bizlere her türlü desteğini esirgemeyen kolayca ulaşabildiğimiz mütevazi çalışkan şeffaf kalite güven doğru hakikatli kendinden çok karşıyı düşünen saygıdeğer vipahmet abimize teşekkür eder daha nice yeni ürünlere imzalar atmasını dilerim #paylaşarakbüyüyoruz diye çıktığımız bu yolda sonuna kadar devam etmeyi istiyorum saygılarımla


02 Haziran 2021 Çarşamba 02:10
Vipahmetpapatyadünyası42/Kadiriye Ulusoy
Vipahmetpapatyadünyası42/Kadiriye Ulusoy

Bayilik almam @vipahmet_dunyasi olarak pandemi dönemi ile başladı
Ahmet abi ile tanışmak nasip oldu
Ulkece zor dönemden geçtigimiz bu günlerde hem maddi hem de manevi olarak faydalandım.
İlk başladığımda sermayem sıfırdı,borç alarak ilk siparişimi verdim ve arkası hızlı bir şekilde geldi
Bu ise başlamam sadece maddi gelir olarak değil , farklı çevrelerden insanlarla tanışmak ve hizmet ediyor olabilmeninde olumlu yönde bana kazanımları oldu, güzel ve hayırlı bir işte bizlere sebep olduğu için hepimizin ABİSİ OLAN AHMET ABİMİZDEN DE ALLAH RAZI OLSUN
#paylastikcabuyuyoruz etiketi ile büyümeye devam ediyoruz


02 Haziran 2021 Çarşamba 02:10
Derya Güler
Derya Güler

Ben Evlenmeden once çalışıyordum ve 3 cocukgum oldu allah şükür ama evime katki saglamam gerekiyordu ticaretide cok seviyordum hem cevreme hem intden satislara basladim.Ben yaptim herkezde yapabilir ahmet abi sayesinde cok Tesekkur ederim allah razi olsun..👏🌹👏


02 Haziran 2021 Çarşamba 02:10
@Vipahmet_Kucukcekmece_Atakent
@Vipahmet_Kucukcekmece_Atakent

Ben Ahmet Bey’i takip ediyordum .enerjisine işine olan aşkına hayrandım .önceliği biz kadınlar oluşu daha çok sevdirdi.sonra iş disiplini kaliteli ürünleri arkasında durması şahane .bende başarılarının devamını temenni ederim.vipahmetemelözgür (Antalya)


02 Haziran 2021 Çarşamba 02:10
Emel
Emel

Vip Ahmet ürünleriyle tanışalı 1 yıl oldu…İlk önce vippremium mob setiyle tanıştım,İyiki…Yok böyle bir temizlik mopu.Herşeyimi özenle yapılır,her ayrıntısı mı biz kadınlar için düşünülür?Evet suyu boşaltma şekli temiz suyun kirli suya karışmama detayı,inanılmaz güzel.Sonra saklama kutuları,sonra tepsisi derken vip Ahmetin ürettiği ürünlerin herbiri gözü kapalı almayabaşladım…En önemlisi Vip Ahmet’i abim gibi daha tanımadan sevip saymama neden olan nezaketi,müşteriye olan sonsuz saygısı sabrı,malının arkasında durması,mütevaziliğidir aslında…Bizler satın aldığımız ürünün sağlamlığına ve en ufak arızasında sorunun giderilmesi ile ilgileniriz en çok.Bu da Vip Ahmet ‘de sonsuz sabırla karşılık buluyor…bin yıldız olsa veririm…Tanıdığıma tanımadığıma duyururum ismini…İyiki varsın abim..Bizler seni hiç tanımadan sevdik…


02 Haziran 2021 Çarşamba 02:10
Fatma Akıtürk
Fatma Akıtürk

Aldığım her üründe odedigim her ücreti kuruşuna kadar karşılığını aldığım ender firma VİP AHMET teşekkürü borç bilirim 💯 Satış sonrası destek ve Türk Markası olması yerli sermayeye destek verdigimi bilmek mükemmel ötesi bir duygu. Başarılarınızın devamını dilerim…


02 Haziran 2021 Çarşamba 02:10
Habibe Özdemir
Habibe Özdemir

Hangi marka üzerine odaklanayım diye uzun sure araştırma ve ahmet abimi tanıma fırsatım oldu
vip ahmet markasını seçme sebebim
ahmet abimin güler yüzü ve güzel gönlüdür
iyi insanların iyi insanlara her zaman ihtiyacı vardır
İYİLER MUTLAKA KAZANİR


02 Haziran 2021 Çarşamba 02:10
Ankara
Ankara

Ahmet abiyi 2017 yılında sosyal medyada tanıyıp takip etmeye başladım ürünleri her kadının mutfağında hayal ettiği şıklıkta ve güzellikteydi fakat ulaşmak için maddi yetersizliğim vardı sonra instegramda satış yapan sayfalara baktım nasıl olur nasıl yapılır şartlar nelerdir diye mesaj attım Ahmet abiye ve mesajıma dönüş yapması beni çok ama çok şaşırtı ve çok mutlu oldum beklediğinden çok iyi cevap geldi çok şaşırdım o kadar içten samimi olması beni çok şaşırtı ve birde bir gün hiç beklemediğin bir anda beni evimde ziyarete eşiyle beraber geldi o kadar samimi içten güzel yürekli bir insanki herkesin kesinlikle tanıması gereken bir aile gerçekten bana bu konuda çok ama çok destek çıktı ve maceram başladı instegram bir sayfa açıp satış yapmaya başladım hem evde 4 çoçuğuma bakıp vakit ayırıp hemde para kazanıp çoçuklarım ihtiyaçlarını karşılamak tek başına mücadele veren bir kadın için inanılmaz bir güven ve mutlulukdu tabi arkası öyle bir geldiki çok şaşırtıcı öyle bereketli bir kazançki abimin ürünlerindeki kazanç gerçekten anlatılmaz yaşanılır bankada icralık aracımı aldım evimin geçimini tek başıma yapabiliyorum gerçekten kelimeler cümleler yetersiz Ahmet abiye güzel yürekli abim sana çok ama çok teşekkür ederim ve vip Ahmet ailesinde olduğum için hem çok şanslıyım hemde çok onur verici paylaşarak büyüme devam başarılarının devamını diliyorum Ahmet abi


02 Haziran 2021 Çarşamba 02:10
Deniz
Deniz

Ahmet abimiz bütün ödüllere layık bence onu uzaktan bile olsa tanımayan herkes çok şanssız herkesin hayatına illaki bir şekilde dokunmuştur dokunmamış olanlara da nasip olsun inşaAllah.Onun gibisi gelmedi bundan sonra da gelmez.Gerek iş hayatı,gerek aile hayatıyla herkesin gıpta ile baktığı bir insan.Ayağına taş gözüne yaş değmesin Rabbim yolunu açık etsin daha çoook yazacak şey var ama okunacak kısalıkta yazmaya çalıştım.

02 Haziran 2022 Perşembe 02:15
Seda Bayrak (Pembiev)
Seda Bayrak (Pembiev)

Vip ahmet ürünleri ile herkesin gönlüne sültan olan Ahmet abimizi yürekten tebrik ediyorum. Başarılarının devamını dilerim inşallah. Çok aileye ekmek kapısı oldu ne güzel hem Türk malı için bir destek güvenle kullanilabilir ürünler çok çok takdir ediyorum


02 Haziran 2021 Çarşamba 02:10
Medine Gül
Medine Gül

Kaliteyi ucuza almanın adresi muazzam çok severek kullanıyorum ürünlerini helali hoş olsun 1 i 1000 olsun


02 Haziran 2021 Çarşamba 02:10
Derya
Derya

Yorum Yazınİçerik hakkında ki düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.


Kategori'ye Ait Diğer Haberler