MEMORİAL ANNE ADAYLARINA ÖZEL BİR PROJE BAŞLATTI

Kategori : Sağlık
Oluşturma Tarihi : 25 Ocak 2024 Perşembe

Sağlık sektöründeki başarılı performansının yanı sıra toplumsal cinsiyet eşitliği konusunda da fark yaratan projelere imza atan Memorial şimdi de anne adaylarına özel bir proje başlattı. Proje, hastanenin İstanbul’un her iki yakasındaki şubelerinde, anne adayları için hazırlanmış doğuma hazırlık kurslarından oluşuyor.

MemorialDogumaHazirlikKurslari_gorselMemorial, anne adaylarının en özel anlarından biri olan gebelik serüveninde, doğum sürecinde bilinçli kararlar almalarını sağlamak, endişeleriyle başa çıkmak ve kendine olan güveninin artmasına yardımcı olmak amacıyla Doğuma Hazırlık Kursları düzenliyor. Kurslara tüm anne-baba adaylarının katılımına açık ve ücretsiz olarak gerçekleştiriliyor.

Anne adaylarının sağlıklı bir doğum deneyimi yaşamaları ve annelik sürecine güvenli bir başlangıç yapmaları amacıyla düzenlenen kurslar, aileleri ebeveyn olma yolculuğunda birçok konuda bilgilendiriyor. Tüm anne-baba adaylarının, her türlü sorunun yanıtını bulabileceği kurslarda, uzman doktorlar tarafından bu süreçteki kaygıları azaltmanın yolları paylaşılıyor.

Mutlu bir gebelik ve sağlıklı bir doğum dönemi geçirmek isteyenler; gebelik süresince dikkat edilmesi gereken hususlardan, gebelikte vücutta oluşacak değişikliklere, doğuma hazırlık sürecinden lohusalık dönemine kadar pek çok ayrıntı hakkında bilgi sahibi oluyor. Annelik ve bebek bakımı hakkında merak edilenlerin yanı sıra ebeveynlerin duygusal ve zihinsel olarak da doğuma hazır olmalarını sağlayacak bilgiler de psikologlar tarafından katılımcılara aktarılıyor.

Tüm anne ve baba adayları Memorial Doğuma Hazırlık Kurslarına katılmak için 444 7 888 veya mmr.al/dogumahazirlik web sitesi üzerinden ücretsiz olarak kayıt yaptırabilecekler. Kurslara katılan anne adaylarına ise program sonunda katılım belgesi verilecek.

Program:

Memorial Ataşehir Hastanesi
Başlangıç Tarihi: 25 Ocak Perşembe
Bitiş Tarihi: 1 Şubat Perşembe
Tarih: Perşembe günleri (2 hafta boyunca)
Saat: 18.00-20.00
Yer: Memorial Ataşehir Hastanesi Konferans Salonu
Bilgi ve kayıt için: 444 7 888
Katılım ücretsizdir…

Memorial Bahçelievler Hastanesi
Başlangıç Tarihi: 27 Ocak Cumartesi
Bitiş Tarihi: 3 Şubat Cumartesi
Tarih: Cumartesi günleri (2 hafta boyunca)
Saat: 11.00-15.00
Yer: Memorial Bahçelievler Konferans Salonu
Bilgi ve kayıt için: 444 7 888
Katılım ücretsizdir…


0/(0)
25 Ocak 2024 Perşembe
Yorum (0)


Yorum Yazınİçerik hakkında ki düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.


Kategori'ye Ait Diğer Haberler